TGI Money – Hypopůjčka

Nemáte žádné volné finanční prostředky? Můžete je mít díky vybrané půjčce! Náhlé nebo dlouhodobější problémy finančního zaměření se dají vyřešit půjčkami od různých poskytovatelů. Pokud si zvolíte TGI Money, může vám ideální připadat Hypopůjčka, kde budete potřebovat k zastavení nemovitost. Od této společnosti však můžete získat i vyšší sumy – do několika miliónů.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – záleží na hodnotě zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat jedinci s nemovitostí, která se dá dát do zástavy. Zastavovanou nemovitost nemusíte mít nutně ve svém vlastnictví (tedy ve vlastnictví žadatelů). V den doplacení půjčky není přípustné, aby měli žadatelé o půjčku věk nad 65 let, proto se doba splatnosti přizpůsobuje věku, je-li to nutné.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení se dá provádět v rozmezí od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard povoluje splácení danými anuitními splátkami s dobou splatnosti od 5 do 10 let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou minimální splátku a je zcela na vás, kolik budete platit na víc. Pomocí vyšších splátek si vytvoříte finanční rezervu, kterou pak můžete využít třeba v době, kdy se vám nebude finančně dařit, nebo si snížíte náklady.

Poplatky: Půjčka je poskytována bez poplatků předem za vyřízení. Není vyžadováno ani placení odhadu nemovitosti.

Možná vás bude zajímat také rychlý nebankovní úvěr: https://pujckabezucelova.cz/ekvita-rychly-nebankovni-uver/

Ručení: bez ručitelů, ale s nutností zástavního práva na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle doby splácení a výše půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si požádáte prostřednictvím kontaktu na telefonické centrum. Poté, co se dohodnete se zdejšími pracovníky na konkrétních možnostech půjčení, bude následovat návštěva regionálního obchodního zástupce, aby došlo k projednání podrobností půjčky a k samotnému zrealizování.

Zajímavý článek  Oberbank FlexiHypotéka

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka nevyžaduje žádné ručitelské závazky, ale bude se zastavovat nemovitost jako záruka na dobu, kdy nebudete platit. Půjčka se poskytuje na cokoliv.

Hypopůjčka se dá splácet až dvacet let. Neplatí se odhad nemovitosti a ani poplatky předem za posouzení.

TGI Money - Hypopůjčka
tpsdave / Pixabay