Půjčka 100000 Kč s možností vrácení úroků

Potřebujete si půjčit 100000 Kč? Využít můžete služeb od společnosti Home Credit, která navíc poskytuje půjčky, které vrací úroky. Co vám to přinese? Radost, že si půjčíte a ještě budete odměněni!

Půjčka 100000 Kč, kde se vrací úroky

Půjčka od společnosti Home Credit se poskytuje v částkách od 10000 Kč do 180000 Kč. Půjčka se vyřizuje velice rychle a už druhý den můžete mít požadované finance na svém účtu v bance. Peníze se vždy posílají nejpozději druhý pracovní den po uzavření smlouvy o půjčce. Velkým plusem je, že pokud budete své půjčky platit řádně a včas, budete odměneni vrácením čtvrtiny úroků. Díky online kalkulačce si navíc můžete tuto sumu spočítat předem. Pro žádost o půjčku lze vyplnit formulář, kde se udává požadovaná částka, jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, rodné číslo a souhlas s použitím osobních údajů a s dotazem do databáze Solus. Půjčku může získat zletilá osoba se stálým zdrojem příjmu. O půjčku si mohou požádat osoby s trvalým bydlištěm na území České republiky. K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané ČR musí dodat platný občanský průkaz plus jeden z dokladů: řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas, zbrojní průkaz. Požaduje se doložení údajů o firmě – přesný název, adresa, telefon a IČO. O dodání případných dalších dokladů budete telefonicky informováni.

Věra K., Praha 3: Půjčila jsem si od Home Credit a byla jsem mile překvapena, že mi byla vrácena čtvrtina úroků po mém bezproblémovém splacení půjčky.

Půjčka 100000 Kč a její výhody:

  • neplatíte žádné poplatky za sjednání, vedení a předčasné splacení půjčky
  • splátky vám budou připomenuty s dostatečným předstihem
  • peníze se dají využít na cokoliv
  • nemusíte shánět žádné ručitele
  • půjčku lze předčasně splatit, úroky se platí jen do dne splacení
  • změna výše splátky je možná jen u smluv, kde se uzavřela dohoda o možnosti změny výše a počtu splátek
Zajímavý článek  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč
Půjčka 100000
blickpixel / Pixabay