Hotovostní půjčka až do 150 000 Kč

Chcete získat extra hotovost? Požadujete peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování? Postrádáte peníze na důležité věci? Zaskočila vás nepříjemnost vyžadující zaplacení větší sumy peněz? Rozhodli jste se, že šetření pro vás není výhodné a raději si půjčíte? K žádosti o půjčku můžete mít různé důvody, ale nemusíte je vyzrazovat, nebude to potřeba. Hotovostní půjčky vám pomůže pořídit i společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka u Home Credit je dostupná každé plnoleté fyzické osobě se stálým příjmem. Při podání žádosti doložíte i dva doklady totožnosti. Občané České republiky budou potřebovat platný občanský průkaz plus jeden další doklad o totožnosti– rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ si připraví navíc údaje o firmě, kde pracují nebo jakou provozují. Budou uvádět přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Nevyžaduje se přímo potvrzení o příjmu, tato suma se uvede v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčku neúčelovou lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je předem sjednaná a je možná na dobu od 12ti do 48 měsíců. Můžete se postarat i o předčasné splacení, nebudou vyžadovány extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Roční úrok: Výše úroků je určena výší vypůjčené částky a sjednanou dobou splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete jednoduše vyřídit online způsobem na webových  stránkách. Můžete ji vyřídit i telefonicky a na poště. Po schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy – budou poslány poštou nebo emailem. Smlouvu opatříte svým podpisem a jedno vyhotovení pošlete zpět spolu s požadovanými dokumenty. Posléze se vyplatí částka na vaše bankovní konto. Po schválení telefonické půjčky budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy kurýrní službou nebo poštou. V případě zájmu o vyplacení půjčky hotově, půjdete i s vyžadovanými doklady a dokumenty na pobočku České pošty, kde se vše vyřídí.

Zajímavý článek  Vodafone - Kreditní karta

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy ihned v hotovosti na poště, převodem na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje telefonicky, osobně i online. Nejsou potřeba ručitelé a neplatí se poplatky předem. Lze uzavřít také pojištění výdajů a do 14 dnů je možné odstoupit od smlouvy.

hotovostni pujcka
ptra / Pixabay