CzFinance.cz – Bezúročná půjčka

728Půjčky představují jednoduchý způsob, jak získat v současnosti peníze v době, kdy jsou vaše úspory na nule, nebo potřebujete extra částku. Nemusíte zrovna patřit mezi půjčkové maniaky, když se rozhodnete řešit své finance pomocí půjčky. Někdo vidí v půjčkách dlouhodobé řešení, jiný pouze ojedinělé na co nejkratší dobu. A každý má na výběr si opatřit půjčku na míru.

CzFinance.cz je tu dokonce s bezúročnou půjčkou osobám, kteří chtějí splácet včas.

Výše půjčky: 10 000 – 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročnou půjčku může využít každý zájemce ve věku od 18 do 70 let. K obdržení půjčky musíte splnit nároky poskytovatele, čímž je především být vlastníkem nemovitosti, nebo její části. musíte tedy vlastnit aspoň čtvrtinu, polovinu apod. nějaké nemovitosti. Půjčka nebude zřizována  osobám s exekucí či zástavou u jiných osob nebo firem. K vyřízení budete potřebovat platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se provádí v týdenních splátkách. Pokud však máte zájem, lze se dohodnout také na měsíčním splácení. Splátky se posílají na bankovní účet společnosti. Půjčku můžete podle libosti kdykoliv předčasně doplatit – neúčtují se za to sankční poplatky. Dle libosti můžete vkládat také mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení a posouzení předem

Ručení: Půjčka je k mání bez ručitele a bez zajištění, ale podmínkou je, aby zájemce o půjčku vlastnil nějakou nemovitost nebo její část.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky je hotovo asi do dvou dnů. Po této době se dojedná termín pro podpis smlouvy o půjčce. Nemusíte nikam chodit, přijdou za vámi zástupci společnosti osobně.

Zajímavý článek  Zuno bank – Půjčka od 10 000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se domluví termín k podpisu smlouvy a podepíše se smlouva, získáte peníze v hotovosti na osobní schůzce.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vhodná pro klienty, kteří mají jako vlastníci k dispozici alespoň nějakou část nemovitosti. Neplatí se žádný úrok, ale to jenom v případě řádného splácení –tj. v daných termínech. Nekouká se do do registrů dlužníků a peníze máte okamžitě po podpisu smlouvy. Individuální řešení pro každou žádost.