Zuno bank – Půjčka od 10 000 Kč

zunoPotřebujete několik desítek nebo stovek tisíc? Potřebujete je, ale marně si lámete hlavu, kde je vzít a nekrást? Vyzkoušet můžete různé bezúčelové půjčky, které s skutečně vezmete na cokoliv potřebujete. Možná se děsíte splátek a úroků, ale dnes máte mnoho možností, jak si vše zjistit přímo online, kde jsou příslušné kalkulačky. Online si můžete vypočítat splátku i od Zuno bank.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku je podmíněna účtem u ZUNO. O půjčku může zažádat osoba s věkem alespoň 18 let. Žadatel musí být zaměstnanec, OSVČ či  důchodce. Rovněž se vyžaduje nemít negativní záznamy v databázích Credit Bureau a SOLUS.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv chcete – jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá po dobu šesti až 72 měsíců.

Poplatky: Bez poplatků předem za sjednání, za vyřízení a za vedení účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: Zuno půjčku si jednoduše zařídíte pomocí online bankingu. Zde vyplníte formulář, nahrajete potřebné dokumenty, podepíšete žádost s pomocí SMS a pak jen čekáte na schválení. Kdo ještě není klientem Zuno, musí si nejprve založit účet.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze na účtu budete mít za pá dnů. Běžně se jedná o maximum pěti dní, ale někomu se poštěstí získat peníze už do několika hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Zuno půjčka se zalíbí každému, kdo hledá nízké úroky a volnost při splácení – sami si zvolíte výši splátky a dobu splácení. Vypůjčené peníze můžete použít na cokoliv, nikdo se nebude ptát na účel. Půjčka se poskytuje bez poplatku za posouzení a vyřízení půjčky, nic neplatíte také za vedení účtu k půjčce.