Quick půjčka – Qkonto

_MG_0811Potřebujete rychlou a zároveň kvalitní půjčku? Chcete si půjčit několik desítek tisíc korun? Dnes není potřeba vzdychat, ale konat můžete ihned a také během chvilky může být váš finanční problém vyřešen pomocí půjčky. Půjčky nejsou žádnou loterií s nejistým výsledkem. Po podání žádosti budete vědět, zda půjčku získáte nebo ne. Rovněž budete znát částku nutnou ke splácení, takže sami můžete posoudit, zda zvládnete splácení. Quick půjčka – Qkonto nabízí také půjčky pro mnohé osoby.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou žádat zájemci, kteří pobírají nějaký stálý příjem. Příjem musí mít výši minimálně 9 000 Kč. Půjčka je dostupná zaměstnancům, OSVČ, ženám na mateřské dovolené i důchodcům. Věk žadatelů je stanoven na minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má neúčelový charakter, tudíž můžete peníze využít libovolně.

Splatnost půjčky: Splácení je možné hotovostně nebo bezhotovostně. Čerpá se libovolně. Splácení se zajišťuje měsíčními splátkami v pravidelných termínech.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení a vyřízení půjčky

Ručení: Nevyžaduje ručení ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků je ovlivňována výší vypůjčené částky a dobou splácení.

RPSN: Odvíjí se podle dohodnutých podmínek – doba splácení, výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčka je dostupné po celé České republice.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je většinou schválena obratem. Závažnější případy se posuzují také rychle, ale očekávejte tak do 24 hodin. Následně se hned vyplácí peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Očekávat lze rychlost, bez zdlouhavého vyplňování papírů. Posouzení a vyřízení je snadné a rychlé. Nedívá se do registrů dlužníků, což je výhodné pro osoby s nějakými resty z minulosti.