Pegas nebankovní půjčka

Vystačíte s penězi, které máte? Máte problém si na něco našetřit? Potkalo vás nečekané vydání a nevíte, co s tím udělat? Pegas nebankovní půjčka může vyřešit mnohé finanční problémy! Pochopitelně existuje hodně poskytovatelů půjček, vy si můžete vybírat a stačí, když to uděláte pohodlně z vašeho domova. Najdete si poskytovatele, který vám bude maximálně vyhovovat, jak s výší poskytované půjčky, tak s poplatky, úroky a možnstí splácet. Pegas – nebankovní půjčka je jednou z možností, kde si vyřídíte půjčku velice rychle.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná suma k půjčení se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Pegas nebankovní půjčka půjčuje do maximálně 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka je poskytována zpravidla svéprávným osobám od osmnácti let. Další podmínkou je poskytnutí nemovitosti pro provedení zástavy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčku můžete splácet v období od tří do patnácti let.

Poplatky: Žádné poplatky se nevyžadují a neplatí předem. Budete platit jenom administrativní poplatek, ale až po vyřízení nebankovní půjčky.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitele, ale se zástavou nemovitosti. K dispozici vám bude interní odhadce společnosti, který vás přijde navštívit a po osobní prohlídce určí tržní hodnotu nemovitosti. Zastavovanou nemovitostí může být například rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, pozemek atd. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale také se může jednat o majetek třetích osob.

Roční úrok: Stanovuje se na základě výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a její doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku snadno vyplníte online. Na webových stránkách společnosti Pegas si stačí najít formulář. Po odeslání formuláře vás budou kontaktovat zástupci firmy a následně dojde k realizaci dalšímu jednání týkajícího se uzavření smlouvy na půjčku.

Zajímavý článek  Nebankovní půjčka přinese peníze rychle

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít po podepsání smlouvy. Záloha se obyčejně vyplácí do dvou až tří dnů, zbývající částka půjčky bude vyplacena do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka nepotřebuje žádné shánění ručitelů. K dispozici můžete mít peníze až do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Během žádání o půjčku se nekontrolují nebankovní a bankovní registry. Nebude se platit žádný poplatek předem a ani se neprokazují vaše příjmy. Peníze z půjčky můžete mít na cokoliv.

nebankovní pujcka
RabidSquirrel / Pixabay