Cash For Life – půjčka do 10 000 Kč

cash for lifeStálá potřeba peněz má mnohdy až katastrofické scénáře. Někdo nemá vždy dostatek financí na pokrytí všech potřeb. Může se jednat jednom o krátkou odbu, napříkad před výplatou. Také se může stát, že vás zaměstnavatel vyšplouchne a nezaplatí domluvenou částku. Možná jen výjimečně přišla složenka na doplatek elektřiny, plynu nebo jiných služeb. V tomto případě vám jistě pomůže rychlá půjčka, poskytuje ji například Cash For Life.

Výše půjčky: Od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat občan ve věku od osmnácti do 65 let. Žadatelé musí mít české občanství. Jednou z podmínek je být bez dluhů u společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku není nutné dokládat potvrzení o vašem příjmu. V tomto případě je tedy možné, aby se půjčka poskytla také plnoletým studentům, ženám na mateřské dovolené, důchodcům, invalidům a nezaměstnaným osobám. K půjčce budete potřebovat i občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – důvody se u půjčky nezkoumají.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti má termíny: 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Nevyhovuje vám  splácení v dojednaném termínu? Máte možnost si požádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení se uskutečňuje maximálně 3x. Celkově tedy splácení prodloužíte o 45 dnů maximálně.

Poplatky: Žádné skryté poplatky a bez poplatků za posouzení půjčky.

Ručení: bez ručitele a zástavy

Výše úroku: Splácení se dojednává společně s daným poplatkem. Ten vlastně nahrazuje úrok. Zaplatíte dojednanou částku v předem daném termínu. Pokud termín nedodržíte, počítejte se sankcemi.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjedná snadno pomocí online služby. Stačí se připojit na  webové stránky společnosti, kde se zaregistrujete a odešlete žádost k posouzení. Zájemci o půjčku mohou také žádat o posouzení půjčky díky SMS zprávě.

Zajímavý článek  AB půjčky – Půjčka Klasik

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje okamžitě – cca do deseti minut. Jakmile absolvujete schvalovací rituál, peníze se ihned odesílají na bankovní účet převodem. Lze je také poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka vás potěší rychlostí vyřízení a jasně danými podmínkami. Neexistují žádné skryté poplatky. Bez ručitelů a bez prokazování pravidelného příjmu.