HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

HK investmentNepříznivé finanční situace se u vás rojí jako houby po dešti? Stále balancujete na pokraji půjčování peněz od přátel a vracení? Zkuste vyřešit nepříjemnosti díky půjčce, kterou můžete pohodlně splácet i několik měsíců. Podobné půjčky se vyřizují velice snadno, rychle a mají jasně dané podmínky. Jedním z poskytovatelů je také HK Investment s.r.o.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se dá uzavřít, pokud patříte mezi občany České republiky. Konkrétní částka půjčky se posuzuje u každého individuálně.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – není potřeba uvádět účel půjčení.

Splatnost půjčky: Splácení je povoleno od 12 do 48 měsíců. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit celou. Schopnost splácení půjčky se posuzuje na základě individuálních faktů a dokumentace..

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, bez zástav a ručení nemovitostí

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si nejlépe požádáte pomocí online žádosti, kterou stačí vyplnit a odeslat kliknutím. Posléze budete nejpozději do 12  hodin kontaktováni telefonicky a domluví se konkrétní podmínky – nebojte se klást otázky. Dozvíte se, jaké budete dokládat dokumenty a bude vám odeslán návrh smlouvy i podmínky. Posléze dojde opět k telefonickému hovoru a domluvě datu schůzky, na které se podepíše smlouva a předá se hotovost.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po podpisu smlouvy se vyplácejí peníze – ihned v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od společnosti HK Investment s.r.o. je určena pro všechny, kteří mají záznamy v registrech dlužníků a chtějí si požádat o novou půjčku. Neplatí se poplatek předem. Jakmile podepíšete smlouvu, budete mít 14 dnů na odstoupení od smlouvy.