Poštovní spořitelna – Era půjčka

postovni-sporitelnaHledáte půjčku, kde s můžete vzít peníze na co potřebujete a nechcete uvádět pravé důvody svého zadlužení? Existuje hodně možností k půjčení – vyhledat si můžete nebankovní společnosti i banky. Máte nepodnikatelské záměry a potřebujete si vylepšit prostory k bydlení, koupit garáž, zaplatit studium v zahraničí nebo něco zcela jiného? O půjčku si můžete zažádat i u Poštovní spořitelny.

Výše půjčky: Minimální výše půjčky činí 20 000 Kč. Zajištění není potřeba až do 600 000 Kč, jestliže bude na půjčce figurovat také spolužadatel. V případě, že žádáte poprvé, můžete obdržet maximálně 450 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat plnoleté osoby – starší 18 let. Mohou o ni žádat noví i dosavadní klienti Era Poštovní spořitelny. K půjčce potřebujete založený Era osobní účet nebo Era online účet. K žádosti o půjčku dokládáte 2 doklady totožnosti – jedním z nich je občanský průkaz. Příjmy není nutné dokládat, pokud se připisují aspoň po tři měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka není podmíněna žádným sdělením o účelu.

Splatnost půjčky: Dobu splácení je stanovena na maximálně sedm let. Můžete si sjednat také pojištění schopnosti splácet. Předčasné splacení půjčky je možné, a to zcela bez poplatků.

Poplatky: bez poplatků za poskytnutí, za vedení půjčky i za předčasné splacení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – proměnlivé podle výše půjčky a splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze zažádat na pobočkách Poštovní spořitelny. Také lze vyplnit online kontaktní formulář a zástupci vás sami zkontaktují.  Půjčka může být uzavřena také na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB po uzavření smlouvy.

Zajímavý článek  Zuno bank – Půjčka plus

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez poplatků, bez ručitelů a bez zástavy. Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv potřebujete. Půjčka se vyřizuje velice rychle.