Komerční banka – Perfektní půjčka

komercni-bankaHledáte možnosti, kde si rychle půjčit peníze? Řešení  najdete hned několik a vybírat si můžete u nebankovních společností i u bank. Osvědčené finanční ústavy už mají s poskytováním půjček bohaté zkušenosti a i jejich podmínky se přizpůsobují současným klientům. Většinou není problém si půjčit na cokoliv chcete, a to včetně vyšších půjček. V půjčkách vám pomůže Komerční banka.

Výše půjčky: hotovostní nebo bezhotovostní částky od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Perfektní půjčka je k dispozici pro občany České republiky, cizince s trvalým pobytem v ČR, občany členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. K půjčce potřebujete 2 doklady totožnosti, podklady s prokázaným příjmem, potvrzení o výši příjmu (podnikatelé doloží daňové přiznání za poslední zdaňovací období společně s dokladem o zaplacení daně).

Na co si mohu půjčit: Půjčku lze využít na cokoliv pro osobní potřeby.

Splatnost půjčky: maximální splatnost je 6 let

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr je zdarma. Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč. Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: možno i bez ručení a bez jiného zajištění

Roční úrok: 15,9 % p.a.

RPSN: dle výše částky a splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Klienti s předschválenými úvěrovými limity si mohou o půjčku požádat online a vše vyřídit pomocí internetového bankovnictví – vše bude vyřízeno do 24 hodin. Ostatní klienti se dostaví osobně na pobočku, po schválení a podpisu smlouvy se peníze převádějí na bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje v krátkém čase. Peníze můžete použít podle vlastního uvážení – účel se nedokládá. Půjčka je rychlá, lze obdržet i pojištění splácení zdarma.