Komerční banka – Premium půjčka

komercni-bankaKaždý má jiné nároky na potřebu peněz, ale je jisté, že některé věci se v lidském životě musí platit dost draze. Jedná se například o bydlení ve vlastním domě nebo bytě. Určitě stojí aspoň za úvahu popřemýšlet, jestli se vůbec vyplatí šetřit a není lepší se zadlužit a potom splácet. Mezitím si klidně můžete připravit rodinné hnízdo, kde si budete lebedit se vším potřebným pro váš život. Vyšší částky půjčky nabízí Komerční banka.

Výše půjčky: od 300 000 do 2 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Premium půjčka se poskytuje občanům České republiky a také cizincům s trvalým pobytem v ČR. Dále o ni mohou žádat občané členských zemí EU s povolením k přechodnému či trvalému pobytu v ČR. Půjčka je určena pro osobní, tedy nepodnikatelské, potřeby. Žadatel  předloží dva doklady totožnosti – občanský průkaz a cestovní pas nebo rodný list apod. dále bude dokládat potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv podle potřeby – na osobní, nepodnikatelské potřeby,

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je maximálně 6  let. Splátky se zajišťují placením z běžného účtu u Komerční banky. Dozajištění půjčky probíhá vkladem u Komerční Banky či stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny.

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr je zpoplatněno. Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr činí poplatek 0,8 %, maximálně 2 900 Kč. Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč.

Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: 9,24 % p.a.

RPSN: 9,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat na pobočce banky. Můžete také kontaktovat bankovního poradce, zavolat na bezplatnou infolinku nebo si nechat z KB zavolat.

Zajímavý článek  Ferratum – SMS půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení a podepsání smlouvy se peníze převádějí na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Bez ručitelů a bez zajištění si můžete půjčit i vyšší částky peněz. Půjčka je vyřízena ve velmi krátkém čase a peníze lze využít na cokoliv dle libosti. Můžete si vybrat den, který je pro vás nejlepší k placení pravidelných měsíčních splátek. Půjčka se dá předčasně splatit bez sankcí.