CreditON – půjčka před výplatou

CreditON – půjčka před výplatou
CreditON – půjčka před výplatou

Již jste si několikrát nakázali, že u vás nedojde k půjčování peněz, ale jak tak koukáte na stav bankovního účtu, musíte se zase překonat a někde si půjčit? Nemusíte si půjčovat příliš mnoho, jen tolik, abyste přežili do výplaty. Zvažte, kolik peněz bude stačit na nejnutnější výdaje. Krátkodobé půjčky poskytuje také společnost CreditON, kde je vše velice rychle vyřízeno k vaší spokojenosti.

Výše půjčky: Maximum půjčky je 10 000 Kč. Omezení platí pro nové žadatele – mohou si dopřát půjčku pouze do 3.500 Kč. Po včasném splacení může činit další půjčka 5000 Kč, třetí půjčka už je možná v maximu, tedy do 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem, díky tomu se mohou o půjčku od CreditON zajímat i osoby momentálně bez zaměstnání, osoby s rodičovskými příspěvky, lidé se starobními a invalidními důchody, studenti od 18ti let atd.

Na co si mohu půjčit: Získané peníze z půjčky se dají libovolně použít – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: Pro zpracování vaší úplně první žádosti je nutné zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč na jeden z účtů, které vlastní společnost CreditON. Poté se bude rozhodovat o získání nebo zamítnutí půjčky. Jiné poplatky se předem neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Roční úrok: Internetové stránky společnosti obsahují údaje, kolik přesně činí úroky (poplatky) k určité půjčené sumě. Například si půjčíte 2000 Kč a poplatek z této částky je 321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává jednoduše online způsobem – vše vyřizujete z domova, nejprve zaregistrování, vyplnění online formuláře a odeslání žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici do třiceti minut od vyřízení půjčky – převádějí se na váš bankovní účet. Můžete si také zvolit výplatu půjčku poštovní poukázkou.

Zajímavý článek  Nebankovní dům – Rychlá půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je k dispozici velmi rychle a vyřizuje se bez komplikací. Není třeba shánět ručitele ani doklady o vašich příjmech. Výplata peněz probíhá na bankovní účet nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované – tím pádem extra rychlé.