Aerofin – Férová půjčka

Aerofin – Férová půjčka
Aerofin – Férová půjčka

Potřebujete ještě něco urgentně zaplatit v době před výplatou? Vaše bankovní konto už je totálně vyprázdněno a hledáte vhodnou variantu, jak si poradit s peněžním problémem? Řešení se nabízí v podobě speciální půjčky před výplatou, kterou charakterizují nižší úroky a rovněž krátká doba splatnosti. Menší částky půjček poskytuje také společnost Aerofin. Zkuste se podívat na podmínky potřebné k žádosti o půjčku.

Výše půjčky: 4999 Kč – příjmy se neprokazují

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována bez potvrzení o příjmu. Půjčit si tudíž mohou nejen zaměstnanci, ale také nezaměstnaní lidé, plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, osoby pobírající starobní nebo invalidní důchod apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má libovolné použití – jde o bezúčelový produkt.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na šest měsíců. Splácení lze provádět v šesti daných měsíčních splátkách. Pokud budete chtít, můžete půjčku splatit předčasně celou. Poslední den splatnosti už musí být vše připsáno na účtu u Raiffeisenbank. Nezapomeňte napsat variabilní symbol, kterým bude číslo smlouvy – takto se snadno identifikuje platba. Prodloužení půjčky je možné – jednotlivá splátka jde prodloužit o max. 30 dní.

Poplatky: Za podání a vyřízení žádosti nebudete vyzváni k žádnému placení poplatků předem. Prodloužení splátky je zpoplatněno 500 Kč.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: úroky zde nahrazují předem stanovené poplatky

Možnost sjednání půjčky: Webové stránky společnosti Aerofin obsahují online žádost, kterou vyplníte a odešlete. Pak budete kontaktováni operátory a podrobně se dohodnete na půjčce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení se peníze převádějí na váš účet v bance – do 15ti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Krátkodobou nebankovní půjčku obdržíte úplně bez rizika – podmínky jsou jasně dané a transparentní. Předem se dozvíte výši úroků a sankčních poplatků pro případy, kdy porušíte smlouvu. Není nutné prokazovat příjmy a nenahlíží se do registrů dlužníků. Půjčka se dá vzít opakovaně. Půjčka je rychlá a bez ručitelů.