SMS půjčka znamená rychlou výplatu peněz

Musíte čekat až do výplaty bez peněz? Nebo chcete něco kloudného vymyslet? Potom vám jistě přijde na mysl půjčka – rychlá, snadná a takřka bez námahy. SMS půjčka od Ferratum je už hodně známým pojmem a dokonce zárukou, že zde vám skutečně půjčí bez skrytých poplatků a nekalých praktik.

SMS půjčka od Ferratum až do 10000 Kč

Částky, které lze získat v rámci půjčky činí sumy od 500 Kč až do 10000 Kč. Půjčka je dostupná osobám ve věku od 20 do 75 let. Nemusí se dokládat příjem, tudíž si mohou půjčit osoby s nízkými příjmy, s nahodilými výdělky, lidé momentálně bez příjmu, nezaměstnaní, maminky s mateřským příspěvkem, důchodci se starobním nebo invalidním důchodem atd. U Ferratum musíte mít v době žádosti o půjčku vyrovnáno vše z předešlých půjček.

Petra K., České Budějovice: Od Ferratum jsem si již půjčovala několikrát, vyřízení mi naprosto vyhovovalo.

Půjčka s libovolným použitím

SMS půjčka od Ferratum se poskytuje jako neúčelová a penězi můžete zaplatit cokoliv chcete.

Splatnost půjčky je předem daná a činí 7 až 45 dní

V případě, že se vám zdá doba splatnosti příliš krátká, můžete ji až 3x prodloužit. Prodloužení vám přinese dalších 15 dní splatnosti. Tato služba je však pro klienty zpoplatněna a budete muset vytáhnout nějakou stovku navíc.

SMS půjčka bez poplatku předem

SMS půjčka se poskytuje bez poplatku předem za přijetí a posouzení žádosti. Žádost o prodloužení půjčky je zpoplatněna částkou 15 % z půjčené částky. Pro půjčku nemusíte shánět žádné ručitele a ani není potřeba zajistit půjčku zástavou na movitý nebo nemovitý majetek.

Zajímavý článek  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

Žádost o půjčku podáte prostřednictvím zaslání SMS zprávy nebo online formulářem. O schválení nebo zamítnutí dostanete informace do deseti minut. Půjčka je velice rychlá, protože nemusíte nikam chodit osobně a vyhnete se složitému papírování a shánění nejrůznějších potvrzení.

SMS půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay