Jasmín styl – Půjčka před výplatou

jasmin-stylPotřebujete chytit nový dech a vrhnout se znovu na rozvrh vašich financí? Zcela výjimečně jste se ocitli ve finančních problémech a opravdu urgentně by se vám hodilo několik tisícovek navíc? Řešení se nabízí a jmenuje se půjčka. Ne, nemusíte se ničeho obávat, jestliže plánujete půjčení a následné splácení vypůjčené částky. Potíže by nastaly jen v době, kdy se na pravidelné a dohodnuté placení vybodnete. Půjčky poskytuje i společnost Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka je stanovena na maximálně 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí na 3000 Kč, čtvrtá na 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat plnoleté fyzické osoby, které nejsou v prodlení s uhrazením jiných současných dluhů nebo platebních povinností vůči žádným právnickým a fyzickým osobám. Žadatelé nemohou být registrováni v seznamech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí – poskytnutí peněz je spojeno se stanovenými poplatky, které vlastně nahrazují úročení. Vše vracíte společně s půjčenou částkou. Konkrétně činí poplatek u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč zaplatíte poplatek za 30 dní 3000 Kč. Pokud provedete předčasné splacení, nedojde ke snížení poplatku.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se poskytuje pomocí webových stránek společnosti, kde najdete žádost. Vyplní se žádost o půjčku online a odešle se kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde většinou do 24 hodin po podání žádosti, ale občas se lhůta o něco prodlužuje. Po přijetí žádosti vás zkontaktují z firmy a domluvíte si osobní schůzku. Osobní schůzka se sjednává jen tehdy, když trváte na vyplacení peněz v hotovosti. Pokud nechcete hotovost, oznamuje se jen zrealizování půjčky. Následně obdržíte peníze převodem na svůj účet v bance nebo poštovní poukázkou, která se vyplácí na poště po předložení průkazu totožnosti a podpisu potvrzení.

Zajímavý článek  Ferratum – SMS půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje velice rychle a peníze z půjčky využijete na cokoliv podle aktuální potřeby.