Kredia – půjčka do 10 000 Kč

krediaMáte potřebu získat extra finanční obnos? Dostali jste se do nemilé situace a nedá se dělat nic jiného, než sehnat peníze? Jedná se vám jenom o několik tisícovek, ale prostě v bance je momentálně nemáte a v době výplaty už bude pozdě? Dobrou zprávou je, že si v současnosti můžete půjčit na cokoliv a nikdo se nebude ptát, kam půjčené peníze chcete investovat. Společnost Kredia se zaměřuje na nižší výpůjčky do 10 000 Kč.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč. U 1. půjčky máte k dispozici až 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat kdokoliv plnoletý a s trvalým pobytem v České republice. Netřeba shánět dokládat s potvrzením vašich příjmů. Půjčka je proveditelná i pro plnoleté studenty, nezaměstnané osoby, ženy na mateřské dovolené, důchodce… 

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky – 15, 22 nebo 30 dní. Vyberete si podle výše půjčky a možnosti navrácení sumy. Pokud se vám nebude hodit navrácení částky v dohodnutém termínu, můžete se dohodnout se společností Kredia na dalším postupu.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku lze získat bez ručitelů a bez zástavy majetku.

Roční úrok: Úroky se zahrnují do půjčené částky v podobě poplatků. Společně zaplatíte půjčenou částku a poplatky. Z částky 1000 Kč dělá poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč zaplatíte 2500 Kč jako poplatek se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku jednoduše vyřídíte z pohodlí domova – online žádostí nebo SMS zprávou. O schválení se dozvíte během několika minut. 

Zajímavý článek  Hotovostní půjčka až do 150 000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz:  Pokud bude půjčka schválena, není problém poslat peníze – odesílají se hned na bankovní účet. V případě první žádosti o půjčku se peníze pošlou až po potvrzení ověřovacího kódu – ten obdržíte poštou na adresu vašeho trvalého bydliště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez potvrzení o přijmu. Její dostupnost je široká – může si zažádat každý plnoletý zájemce. Vše se vyřídí online nebo SMS zprávou. Je předem daná splatnost a konkrétní částka k vyrovnání půjčky.