Vodafone – Vodafone půjčka

vodafoneMáte chuť se přesměrovat ze spoření na půjčky a dopřát si ihned to, o čem už dlouho přemýšlíte? Pokud se rozhodnete nejprve mít a posléze splácet, není problém si najít vhodného poskytovatele půjček, který je schopný vám ve velmi krátkém termínu zajistit potřebný obnos peněz za jistých podmínek. Půjčky poskytuje i společnost Vodafone. Co nabízí Vodafone půjčka konkrétně?

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 500 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku může požádat každá plnoletá osoba – fyzická osoba s věkem od osmnácti let. K žádosti dodáte občanský průkaz a také potřebujete minimální měsíční příjem ve výši 12 000 Kč.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nejedná se o účelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splácení je od šesti do 72 měsíců. Sami si můžete vybrat dobu splácení a splátku. V případě, že budete chtít půjčku předčasně splatit celou či částečně, je to možné. Splátky se provedou z běžného účtu u Raiffeisenbank automaticky. Z běžného účtu u jiné banky je nutné si splácení zajistit trvalým nebo jednorázovým převodem. Splátky probíhají měsíčně.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Bez ručitelů a bez zajištění až do výše 350 000 Kč. V případě, že budete mít ručitele (fyzickou nebo právnickou osobu), bude vám nabídnuta výhodnější sazba úroků.

Roční úrok: výhodný úrok dle sazebníku

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte osobně na vybraných pobočkách Vodafonu s bankou od Raiffeisenbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena velice rychle – stačí pět minut a budete vědět, zda došlo ke schválení nebo zamítnutí. Po schválení se peníze ihned odesílají na váš účet. 

Výhody půjčky od společnosti: Počítat můžete s rychlým vyřízením na přepážce. Peníze vám budou odeslány okamžitě po schválení. Půjčka je neúčelová, využijete ji na co potřebujete. Stačí jedná návštěva a půjčka je vyřízena. Váš příjem musí činit aspoň 12 000 Kč měsíčně. Sami si určíte výši splátky a dobu splácení. Maximální výše půjčky bude vypočítána každému na míru. Úročení je výhodné.