GE Money Bank – Expres půjčka

ge-money-bankKdo by si nepřál být aspoň jednou při penězích a získat možnost si koupit, co je momentálně potřeba. Klidně se zasněte a popřemýšlejte, zda by nový nábytek nemohl být koupen nyní, jestli by se manželce nelíbila zrenovovaná koupelna třeba příští týden, nebo zda byste přítelkyni nepozval na exotickou dovolenou hned a ne až se našetří. To vše vám mohou zařídit půjčky peněz. Peníze si půjčíte a posléze se staráte o řádné splácení. Expres půjčka od GE Money Bank je jednou z možností půjček.

Výše půjčky: od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje fyzickým osobám starším 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR. Potřebují trvalý zdroj příjmů s minimálním měsíčním příjmem 5 000 Kč. U částek nad 300 000 Kč se vyžaduje spolužadatel.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se uzavírá bez udání konkrétního účelu.

Splatnost půjčky: Výši konkrétní splátky si můžete sami určit – podle vašich možností. Splácení půjčky je možné maximálně na 96 měsíců. Záleží na vaší situaci, jak budete chtít dlouho platit. Lze si vybrat 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 a 96 měsíců. Na dobu existence půjčky se stanovuje pevná úroková sazba. Ke splácení budete potřebovat běžný účet u GE Money Bank.

Poplatky: Bez poplatků předem. Předčasné splacení v celé výši není zpoplatněno.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Je dán poplatek, který se zaplatí společně s vypůjčenou částkou.

RPSN: Dle výše půjčky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze požádat na pobočce banky, ale také pohodlně díky internetu – vyplníte online žádost s výší půjčky, o kterou máte zájem. V brzké době se dozvíte výsledek schvalovacího procesu a můžete se pustit do realizace vašich snů.

Zajímavý článek  Nebankovní dům – Rychlá půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Vypůjčené peníze získáte do pěti minut od podepsání smlouvy – budou převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se poskytují bez ručitelů a bez zástavy. Po podepsání smlouvy máte peníze do 5 minut k dispozici na BÚ u GE Money Bank. Předčasné splacení není spojeno se sankcemi a lze ho provádět zdarma kdykoliv. K půjčce si můžete uzavřít pojištění schopnosti splácet.