Sberbank – FÉR půjčka

sberbankPotřebujete si koupit nové elektrospotřebiče? Chcete udělat radost své ženě a napadlo vás zmodernizovat kuchyni? Máte smělé plány se vzděláním svých dětí, ale bez investic to nepůjde? Stala se vám nepříjemná událost a potřebujete extra peníze? Ano, tyto a mnoho dalších důvodů se objeví během všedních dnů a jediná otázka je – kde na to vzít? Můžete zkusit půjčky o různé výši, které vám poskytuje řada nebankovních společností a bank. S půjčkami vám vyjde vstříc i Sberbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé o půjčku musí mít k dispozici potvrzení o příjmu a dva doklady své totožnosti. Občané ČR dávají ke kontrole občanský průkaz a jeden další doklad – například řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list. Občané EU předloží cestovní pas nebo ID a také povolení k trvalému pobytu, které je podmínkou. Ostatní z žadatelů  dokládají cestovní pas s povolením k trvalému pobytu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová – peníze využijete podle libosti.

Splatnost půjčky: Maximum je 7 let. Předčasné splacení můžete uskutečnit bez poplatků. Půjčka se umořuje díky pravidelným měsíčním splátkám.

Poplatky: Zpracování úvěru je zdarma. Za vedení úvěru rovněž neplatíte nic.

Ručení: bez ručitele, bez jiného zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby se řídí dobou splatnosti a výší půjčky, od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařídíte na některé z poboček Sberbank CZ. Informace obdržíte na infolince 800 133 444, ale také můžete využít kontaktní online formulář na  webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete okamžitě po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete dle svých plánů, není nijak omezována konkrétním účelem. Lze ji předčasné splatit zdarma – bez sankcí. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách. Pokud bude na půjčce figurovat také spolužadatel/ka, umožní vám to půjčení vyšší částky. Řádné splacení vám přinese bonus.