mBank – mPůjčka plus

mbankaŘešíte za co si koupíte nový mobilní telefon, počítač, notebook, pomůcky ke studiu dětí, nové spotřebiče do domácnosti, auto? Potřebujete zaplatit dluh z elektřiny, plynu, vody či se vypořádat s nějakou nepříjemností? Možná nemáte dost peněz na bankovním účtu a než našetříte, bude pozdě. V tomto případě si můžete dopřát půjčku, kterou nabízí také mBank.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat každý majitel běžného účtu u mBank – žádá se v internetovém bankovnictví. U částky nad 100 000 Kč se vyžaduje souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka není založena na udávání účelu.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena od 12 měsíců do 84 měsíců. Dobu splatnosti a den splatnosti měsíční splátky si můžete určit sami. Mimořádné splátky můžete vkládat zdarma.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení. Odklad splátek jistiny úvěru je možný v případě ztráty zaměstnání či nemoci delší než jeden měsíc. Odklad je možný učinit na jeden až šest měsíců – v této době budete platit jenom úroky z úvěru a ne jistinu. Poplatek za odklad činí 300 Kč – jednorázově.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank je vyřizována pouze online způsobem. Půjčku si mohou dopřát klienti banky a zařídí si ji přímo v internetovém bankovnictví. Pokud nemáte účet u mBank je třeba si ho nejprve založit.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjček probíhá 24 hodin denně a po celý týden – od pondělí do neděle. Jakmile bude smlouva o půjčce potvrzena, budete mít peníze k dispozici na svém mKontu.

Zajímavý článek  Jasmín styl - Půjčka před výplatou

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena kdykoliv si umanete a peníze máte na účtu ihned po potvrzení smlouvy. Vše probíhá rychle online způsobem. Neplatíte žádné zbytečné poplatky za vyřízení, mimořádné splátky a předčasné splacení je zdarma.