Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč

omega pujckaZase nemáte peníze a potřebujete zajistit nějaké placení do doby, než vám přijde výplata? Můžete požádat známé, příbuzné a přátele, ale ti nebývají vždy ochotní, protože sami mají málo. Z problémů s financemi se dostanete také díky půjčkám – pochopitelně není nutné se zadlužovat víc, než skutečně potřebujete. K tomuto účelu byly založeny krátkodobé půjčky, kde se poskytují částky do maximálně několika tisíc. Patří mezi ně i Omega půjčka.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – novému žadateli je možné poskytnout maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omega půjčka je dostupná plnoletým občanům s trvalým bydlištěm v České republice. U žadatelů se klade důraz na čistý registr dlužníků – nesmíte tady mít vedeny žádné záznamy, ke kterým došlo díky problémům s placením v minulosti. K žádosti doložíte  bankovní účet a funkční číslo vašeho mobilního telefonu. Smlouva se nepodepisuje osobně. Není třeba dokládat váš průměrný příjem ze zaměstnání nebo podnikání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka má libovolné použití, je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka se musí splatit v termínu od sedmi do 30 dnů. Lze prodloužit termín splatnosti o 7 nebo 14 dní – prodloužení je zpoplatněno.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí žádné poplatky předem. Je potřeba poslat 1 Kč na účet společnosti pro ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů.

Roční úrok: Webové stránky Omega půjčky obsahují informace, kolik zaplatíte celkově poplatků (úroků) ke konkrétním půjčeným částkám a době splatnosti.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online. Na internetových stránkách se nejprve zaregistrujete, vyplníte jednoduchý formulář, sumu, o kterou máte zájem a vše odešlete kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje do patnácti minut. Peníze se poté převedou na váš účet v bance.

Zajímavý článek  Komerční banka – Perfektní půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se velice rychle vyřizuje a schvalování zabere minimum času. Peníze se posílají už do 15 minut od schválení. Pro stálé klienty jsou k dispozici různé bonusy v podobě zvýhodnění a benefitů. Nedokládají se příjmy, poplatky jsou předem jasné, posuzování probíhá 24 hodin denně.