Hypoteční banka – Americká hypotéka

hypoteční bankaPotřebujete nové auto, rekonstruovat zděděný domek po babičce, nebo se chcete jako rodina vybavit na dovolenou novými koly? Možná potřebujete vše zmiňované, nebo si přejete úplně něco jiného. Půjčky na cokoliv zajišťují i finanční produkty zvané americké hypotéky. Půjčka je zajištěna nemovitostí a peníze využijete na co chcete. Zajímá vás možnost uzavření podobné hypotéky? Hypoteční banka vám půjčku Americká hypotéka ráda poskytne.

 

Výše půjčky: Minimální výše je 200 000 Kč, maximální 5 000 000 Kč. Americká hypotéka je k dispozici až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Zažádat může fyzická osoba starší 18 let, která má trvalým pobyt na území České republiky, je občan ČR nebo držitelem průkazu o povolení pobytu člena státu Evropských společenství. O hypotéku lze žádat společně s dalšími třemi žadateli, z max. dvou domácností. Ženatí nebo vdané musí mít spolužadatele – své životní partnery.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – účel půjčky se nezjišťuje.

Splatnost půjčky: od 3 do 20 let – úvěr se musí splatit do 70 let vašeho věku.

Úvěr se dá kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Měsíční splátku lze snížit rozložením splácení až na dobu dvaceti let.

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru se počítá jenom pokud je úvěr schválen.

Ručení: zástava nemovitosti

Roční úrok: Získáte garanci úrokové sazby na třicet dní. Úrok se odvíjí podle půjčené sumy a doby splatnosti.

RPSN: Závisí na výši půjčky a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce, online

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Peníze získáte na cokoliv. Odpadne nutnost spoření a budete jen splácet s výhodnější úrokovou sazbou v porovnání se spotřebitelskými úvěry. Není požadováno životní pojištění a celou půjčku můžete kdykoliv celou splatit bez sankcí. Nový bankovní účet není třeba zakládat, stačí váš současný. Získáte garanci úrokové sazby na třicet dní. Lze odstoupit od americké hypotéky do čtrnácti dnů od uzavření smlouvy.