Evropsko-ruská banka – Osobní úvěr se zástavou nemovitosti

evropsko-ruska-bankaPoskytnutí půjčky za výhodných finančních podmínek je určitě lákavé. Hlavně v době, kdy plánujete obstarat pěknou nemovitost, pozemky či jiné dost drahé věci či služby. Mnohdy je problém se obrátit na banku s požadavkem několika miliónů půjčky, ale to není případ Evropsko-ruské banky, kde poskytují speciální osobní úvěry se zástavou nemovitosti až do několika miliónů. Splňte si své sny brzy! Investujte do pro vás důležitých věcí.

Výše půjčky: Minimální výše úvěru musí činit 1 000 000 CZK a maximální 10 000 000. V případě zájmu o vyšší částky se žádosti posuzují individuálně.

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr určen občanům ČR, cizincům s trvalým pobytem na území ČR a cizincům bez trvalého pobytu na území ČR. V případě nutnosti dokládání příjmů z podnikání je dostačující jedno zdaňovací období. Akceptují se příjmy ze zahraničí, pokud se vyplácejí na účet.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si lze vzít jako neúčelovou na cokoli nebo úvěr na bydlení. V případě, že nepůjde o úvěr na bydlení, musíte si zažádat o minimální úvěr v částce nad 1 880 000 CZK.

Splatnost půjčky: jeden rok až deset let

Poplatky: Splacení je možné po prvním roce kdykoliv bez sankce.

Ručení: Úvěr se vždy zajišťuje nemovitostí na území ČR.

Roční úrok: 5,9 % – 10 % p. a. U úvěrů, kde se nesleduje účel se nezvyšují úroky.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr můžete požádat díky formuláři umístěném webových stránkách banky, nebo osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyplácejí se po vyřízení a zajištění úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Žádost o úvěr lze uskutečnit osobně nebo prostřednictvím webových stránek banky. Úvěr se zajišťuje nemovitostí. Nenahlíží se do bankovního registru v České republice. V prvním roce lze vše zaplatit bez sankcí.