Česká spořitelna – Půjčka

ceska-sporitelnaNe, vaše bankovní konto skutečně není kouzelné a peníze se tam neobjeví jen tak mávnutím proutku. Jestliže se vám spoření z nějakého důvodu nedaří, zkuste to obráceně. Stačí si půjčit peníze a ty budete posléze splácet předem budete znát částku, kterou musíte každý měsíc zaplatit a podle toho se zařídíte. Česká spořitelna má už za sebou skutečně hodně let poskytování nejrůznějších půjček. Jejich poskytování se vylepšuje a půjčku získáte velice rychle, pokud dodáte potřebné náležitosti.

Výše půjčky: Od 20 000 do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro občany ČR s možností doložit svůj příjem. Na pobočku si donesete průkaz totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas. Pokud máte běžný účet v České spořitelně a sem vám chodí peníze od zaměstnavatele, nemusíte nosit potvrzení od zaměstnavatele o průměrném měsíčním příjmu. Potvrzení o příjmech přinesete, když nemáte účet u České spořitelny.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vhodná na cokoliv – neudává se účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení až na 7 let, výše a datum splátek je na vás – přizpůsobíte si je vašim potřebám. Po celou dobu platíte stejnou splátku, úroková sazba je pevná.

Poplatky: Přijetí, posouzení a vyhodnocení úvěru se platí jedním procentem z požadované částky, maximálně však 5000 Kč. Správa úvěru 59 Kč měsíčně, potvrzení o zůstatku na účtu zpracované na žádost klienta 500 Kč, Úhrada nákladů spojených s mimořádnou splátkou úvěru (pro úvěry sjednané od 1.1.2011 – méně než 1 rok do ukončení 0,5% z výše mimořádné splátky, více než 1 rok (včetně) do ukončení – 1% z výše mimořádné splátky.

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: Úroková sazba se mění v závislosti na výši půjčky a době splácení. Sjednaný úrok však bude stejný po celou dobu existence půjčky.

Zajímavý článek  JKL půjčka je to pro vás

RPSN: Je proměnlivé vzhledem k půjčené částce a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává přímo na pobočce České spořitelny. Seznámíte se zde s podmínkami, půjčka bude posouzena, dojde k vyhodnocení, zda získáte požadovanou částku či jinou. Po podepsání smlouvy se vyplácejí peníze – vše je hotovo do několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile bude půjčka schválena a smlouva podepsána, předávají se na pobočce peníze v hotovosti nebo budou převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete vzít na cokoliv. Získání půjčky je rychlé a snadné i do vyšších částek. Peníze obdržíte v hotovosti nebo převodem na váš bankovní účet. K půjčce je možné sjednat pojištění schopnosti splácení. Úroková sazba je neměnná po celou dobu trvání úvěru.