ČSOB Půjčka na cokoliv

čsobSháníte půjčku na nový motocykl, na kolo, sportovní přístroje, domácí saunu, elektroniku,  studium v zahraničí, na bazén do zahrady nebo si chcete nechat postavit boudu na odkládání různých věcí? Půjčky na cokoliv jsou dnes běžnou záležitostí a věřte, že ani ČSOB se vás nebude vyptávat, na co využijete potřebné peníze. Vše si vyřídíte rychle a ke své spokojenosti.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: ČSOB Půjčka na cokoliv je k dispozici každému, kdo je ve věku minimálně 18 let. Půjčku si mohou sjednat osoby, které již mají nebo si zřídí ČSOB Konto či ČSOB Aktivní konto. K žádosti dokládáte několik dokumentů – dva doklady totožnosti, potvrzení o průměrném příjmu od zaměstnavatele. V případě, že figurují na půjčce spolužadatelé, ručitelé a spoludlužníci, také dokládají příjem.

Na co si mohu půjčit: Nedokládá se účel a použití půjčených peněz – lze je získat na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od jednoho roku až na 7 let. Sami si můžete říct, jak vysokou splátku budete platit. Platí, že čím vyšší splátka, tím dříve bude zaplaceno a nebudete muset uhradit tolik úroků. Po celou dobu platíte stanovenými splátkami – nemění se.

Poplatky: Podání žádosti o úvěr a její hodnocení je zdarma.

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje na pobočce ČSOB, žádost je vyřízena cca do půl hodiny.

Rychlost poskytnutí peněz: Už v den podpisu smlouvy můžete disponovat s půjčenými penězi – převádí se na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete vzít na cokoliv, lze získat i vyšší částky bez zajištění. Půjčka se dá pojistit pro případy neschopnosti placení v době, kdy třeba ztratíte zaměstnání nebo se dostanete do pracovní neschopnosti. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit.