Citibank – CityPůjčka

CitibankNajednou potřebujete vyšší sumu peněz a nezbývá nic jiného, než se porozhlédnout po nabídkách výhodných půjček? Získat půjčku dnes není nic extra složitého. Naleznete hned několik nebankovních společností a bank, které se již roky zabývají poskytováním půjček s různými podmínkami. Od Citibank si klidně půjčte peníze na nové vybavení domácnosti, na nová kola pro celou rodinu, na domácí spotřebiče nebo na pobyt v zahraničí.

Výše půjčky: Od 30 000 Kč až do výše 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Získání CitiPůjčky je určeno pro osoby žijící a pracující v České republice. Zaměstnanci by měli mít více než 25 let a čistý měsíční příjem od 15 000 Kč. V případě, že se na půjčce objeví též  spolužadatel (manžel, manželka), bude stačit čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Společně se spolužadatelem či spolužadatelkou musíte mít čistý měsíční příjem alespoň 20 000 Kč. Rovněž budete potřebovat doklad totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas. Cizinci ze zemí EU a občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska předloží občanský průkaz své země nebo cestovní pas + povolení k trvalému pobytu v ČR. Zajistíte si také formulář potvrzený od zaměstnavatele o výši vašich příjmů, výplatní pásky za poslední 2 měsíce. Podnikatelé si připraví poslední daňové přiznání, důchodci důchodový výměr.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 24 – 72 měsíců

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 8,99% p.a.

RPSN: Orientační – závisí na konkrétní částce půjčky a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Lze se dostavit na pobočku banky, kde vše vyřídí. Také můžete využít online služby a zažádat si online způsobem – vše se obratem projedná. Také máte možnost, že váš navštíví pověřený zaměstnanec banky na vámi určeném místě a v dohodnutém čase.

Zajímavý článek  CzFinance.cz - Bezúročná půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Kompletní vyřízení trvá do maximálně 3 dnů, pak se posílají peníze na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si lze vzít na cokoliv podle potřeby – nedokládá se účel. Není třeba mít účet u Citibank. Schvalovací proces je velmi rychlý – přibližně do pěti minut. Výhodná úroková sazba. Bez poplatků předem za vyřízení.