Komerční banka – Osobní úvěr

komercni-bankaOpět vás zastihla finanční pohroma a vy hledáte každou korunu do rodinného rozpočtu? Začala vám protékat střecha a musíte to řešit půjčkou? Neděláte nic jiného, než někde platíte a v bance už není z čeho vybírat? Chcete si udělat radost mimořádnou investicí a rozhodli jste se pro úvěr s následným splacením? Najde se mnoho důvodů, proč si zrovna dnes půjčit a nečekat až po letech spoření. Komerční banka je tu pro vás s osobním úvěrem.

Výše půjčky: od minimálně 30 000 Kč do maxima 2 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice nebo občanům členských zemí EU, kteří mají povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. Nemusí se vyžadovat zajištění – záleží na posouzení. Potřebujete dva doklady totožnosti – občanský průkaz, cestovní pas apod. podklady s vaším prokazatelným měsíčním příjmem, potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období s dokladem o zaplacení daně.

Na co si mohu půjčit: Využít lze na cokoliv – na osobní, nepodnikatelské účely.

Splatnost půjčky: Splatnost maximálně do 6 let. Splácení úvěru je podmíněno splátkami z běžného účtu u Komerční banky. Den splátky si můžete sami zvolit. Předčasné splacení je bez sankcí.

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr – poplatek 0,8 % z půjčené částky, minimálně 500 Kč.Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč. Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: Banka nemusí vyžadovat zajištění. Zajištěním se stane například ručení osobami, stavební spoření u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo vklad u Komerční banky.

Roční úrok: 13,7 % p.a.

RPSN: dle konkrétní částky a splátky

Zajímavý článek  GE Money Bank - Expres půjčka

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr získáte při osobní schůzce v pobočce banky. O podmínkách úvěru se lze radit s Video poradcem, můžete zavolat na infolinku nebo kontaktovat bankovního poradce. Osoby s předschváleným limitem mohou sjednat online.

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžitě po sjednání úvěru a po podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Osobní úvěr z Komerční banky je k dispozici i v milionových sumách, v některých případech bez zajištění. Osobní půjčka je poskytována rychle, bez rizik, s pojištěním zdarma. Peníze lze využít na jakékoliv osobní potřeby.