Vodafone – Kreditní karta

vodafoneČas nákupů vám může znepříjemnit nedostatek peněz. Většinou si člověk odepře, ale co když náhodou mají přesně tu halenku nebo kalhoty, které si přejete a za poloviční cenu, než je obvyklé? To pak může zamrzet. Pokud chcete mít v záloze nějakou tu finanční rezervu na nečekané výdaje, může vám pomoct i kreditní karta. Nabízí ji i společnost Vodafone.

 

Výše půjčky: Dle individuálního posouzení

Kdo si může půjčit: O kartu si mohou požádat plnoletí občasné s pravidelným příjmem, kteří nesmí dlužit nic za žádné platby.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Kreditní karta MasterCard Standard mezinárodní platební karta s magnetickým proužkem a čipem má platnost tři roky.

Poplatky: Poplatek za vedení kreditní karty činí 45 Kč měsíčně. Pokud utratíte minimálně 5000 Kč za měsíc, poplatek vám bude vrácen. Zpoplatněny jsou výběry hotovosti z bankomatů. Za výběr hotovosti z bankomatu RBCZ zaplatíte 50 Kč, u jiné banky 79 Kč. Hlavní karta se vydává zdarma.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Bezúročné období je možné až na 60 dní.

Možnost sjednání půjčky: Zažádat lze podáním žádosti o vydání kreditní karty. Stačí vyplnit formulář na pobočkách.

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Kreditní karta Vodafone vám umožní nepřetržitý přístup k financím. Kromě toho získáte víkendová volání zdarma či dárek. Volání zdarma je podmíněno nákupy kreditní kartou aspoň za 2000 Kč. K dispozici je bezúročné období šedesáti dnů. Díky této kartě dokonce vysadíte strom. Ve Vodafone bankovním balíčku Plus získáte jeden z dárků – balíček Kamarádi na dva roky zdarma, slevu 2 000 Kč na libovolný telefon nebo 180 minut volání navíc do sítě Vodafone na dobu šesti měsíců.

Zajímavý článek  Hotovostní půjčka až do 150 000 Kč