AB půjčky – Půjčka Nej

ab půjčkyV současné době poskytovatelé stále více lákají, abyste si půjčili jednou, podruhé i poněkolikáté. Vlastně není ani problém najít společnosti, které půjčí peníze, i když už nějaké půjčky, hypotéky a úvěry už máte. Neustálé zadlužování vás může dostat do velice nepříjemných chvilek. Během chvíle můžete ztratit přehled ve svých půjčkách, nebo se budete potýkat s nedostatkem peněz na pravidelné splátky. Posléze přijde nechtěné – exekuce na plat, účet v bance a na majetek. Půjčka Nej od AB půjčky vám může pomoct v době, kdy se potřebujete rychle vypořádat s exekucemi, dražbami.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každý zájemce, který má problémy se splácením různých půjček a úvěrů. O půjčku může také požádat každý, na koho byla nařízena exekuce, jde jeho majetek do dražby a tak dále. Podmínkou ke schválení půjčky je vlastnění nemovitosti, která bude zárukou.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o extra půjčku určenou na vypořádání exekucí a dražeb. Lze ji rovněž použít na konsolidaci půjček a plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, protože se ručí nemovitostí. Nemovitost ale zůstane neustále ve vašem vlastnictví, bere se pouze jenom jako záruka pro případné nesplácení. Vy zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat osobně, online cestou nebo telefonickým způsobem. Při osobním jednání je nutná jen 1 schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se sjednává a posuzuje bez poplatků předem. Vaše exekuce budou vyplaceny už do pěti dnů a následně se vaše nemovitosti zbaví dražeb a exekučních řízení. Každý získá s půjčkou konkrétní řešení vypořádání se s věřiteli. Posléze dojde k přeúvěrování půjčky a sjedná se americká hypotéka.