Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

ID-10011397Bylo by krásně na světě, kdyby se peníze tak nějak hromadily samy. Ovšem tento styl přísunu peněz se podaří jenom úspěšným podnikatelům. Právě vzdycháte, protože chybí několik dní do výplaty a nemáte víc než několik korun v peněžence? Nebo máte extra výdaj v částce několika tisícovek a zrovna nyní si nemůžete dovolit ho splatit z úspor? Zkusit můžete rychlé půjčky –  nabízí je také u Dinero – finance & reality.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan, který dovršil dvaceti let a má méně než 75 let. K půjčce je třeba platný občanský průkaz. Rovněž od vás bude požadováno  číslo vašeho bankovního účtu a budete sdělovat číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy není třeba prokazovat a nijak se nedokládají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost je stanovena na smlouvě. Je možné realizovat i prodloužení splatnosti – až třikrát – pomocí SMS.

Poplatky: Půjčka se poskytuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžadují se ručitelé ani zastavení majetku.

Roční úrok: Úročení má rozdílnou taxu – dle konkrétní částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku se podávají online způsobem – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Nejprve vyplníte potřebné údaje a pak formulář odešlete kliknutím. Zavolají vám pracovníci firmy, nebo jim můžete sami zavolat.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte buď v kanceláři, nebo převodem na váš bankovní účet. V případě kanceláří – půjčka se zde schválí nebo zamítne do deseti minut. Hotovost lze ihned získat v pobočkách firmy se sídlem ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč.

Zajímavý článek  Oberbank FlexiHypotéka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je spojena s rychlým sjednáním, vyřízením  a výplatou peněz. Vše probíhá naprosto diskrétně. Půjčku získáte úplně bez poplatků předem. Nezkoumají se záznamy v registrech dlužníků. Nedokládají se potvrzení o vašich příjmech – půjčení peněz je přístupné i pro nezaměstnané, studující, důchodce, osoby na rodičovské dovolené apod.