JKL půjčka je to pro vás

Čím je finanční úvěr dostupnější, tím je obvykle dražší. Na to je nutno upozornit a uvědomit si právě tuto neblahou skutečnost, že právě zde si klient platí daň za dostupnost, která je mu umožněna. Nicméně i tak jsou nebankovní půjčky snadno dostupné velice často a prakticky čím dál častěji sjednávány. Jednou z takových ukázkových je i JKL půjčka.

Co všechno JKL půjčka umí?

Popularitu mezi úvěry půjčka JKL získává především proto, že poskytuje částky od jednoho tisíce do maximálně tisíců deseti. A to je mezi mikro-půjčkami ne tak často obvyklé. Navíc má dost výhod oproti konkurenci, že půjčku častěji a častěji vyhledávají všichni, kdo mají nedostatečný příjem, protože právě u této půjčky není nutné příjem dokládat, tudíž se ani na základě jeho výše neurčuje schválení, případně zamítnutí.

Splatnost JKL půjčky poměrně zajímavá
Pravdou sice je, že splatnost půjčky je pouhých a poněkud šibeničních jednadvacet dní, ale zas na druhou stranu, je možno splatnost a to několikrát po sobě prodloužit o celých patnáct dní. To už je nabídka zajímavější, protože ne všechny nebankovní půjčky tuto možnost nabízí.

Půjčka JKL neprověřuje své zájemce v registru dlužníků a tak je možné tuto půjčku získat i se špatnou platební historií v oblasti finančního splácení. Chcete vědět více, o této půjčce vyšel zajímavý článek.

Co není dobré u JKL půjčky

Pokud je nutno hovořit o nevýhodách JKL půjčky, tak je to především vysoké úročení, což u nebankovních krátkodobých úvěrů není žádným překvapení. Neuvěřitelné jsou částky procentuálního RPSN, až mnohé přechází zrak. Jenže jde právě o roční zúročení a klient platí tak trochu i daň za pohodlné sjednání.

Zajímavý článek  Zuno bank – Půjčka od 10 000 Kč

Jednoduché sjednání
Důležité je však u půjčky vyzdvihnout její přednosti a to je především rychlost a jednoduchost sjednání. Půjčku JKL je totiž možné získat pouhou registrací a odesláním žádosti na internetu, nebo dokonce pouze odesláním SMS. Je to skutečně velice jednoduché a rychlé. Bohužel u první půjčky je potřeba počítat s tím, že doručení požadované částky bude trvat, protože jej doručují poštovní poukázkou.

U druhé a další půjčky je pak sjednání mnohem snazší a jednodušší. Poštovní poukázka již neodchází, ale je zaslána částka přímo na bankovní účet. Proces se tak v mnohém urychlí a zákazník, v té době již pravidelný klient, využívá možností, které si díky důvěře v půjčku JKL zasloužil.

Ač název společnosti, která JKL půjčku poskytuje, nezní moc lidově, jde o českou společnost. JKL Business and Credit Comapany s. r. o. je společností, zabývající se nebankovními úvěry od roku 2013, kdy vznikla.

Je sice poměrným nováčkem na trhu s krátkodobými úvěry, ale díky zvolené strategii si vede velice dobře a je vyhledávaná pro své služby.

JKL půjčka nabízí až 10 000 Kč
PublicDomainPictures / Pixabay