Oberbank – Spotřebitelský úvěr neúčelový

oberbankNěkteré sny se mohou stát realitou, dokonce mnohem dříve, než jste si plánovali. Máte živé představy o novém automobilu v garáži, o myčce na nádobí, o rekonstrukci kuchyně, koupelny nebo o zaplacení zahraničních studií? Možná jsou vaše potřeby úplně jiné, ale nic z toho nevadí, protože neúčelové úvěry nechtějí dokazovat, na co využijete peníze z půjčky. Ano, řešením na finanční otázky a sny může být rychlá půjčka. Dnes si půjčíte, zítra si vše zařídíte, posléze si užíváte koupené věci či služby a pravidelně splácíte dle dohody. Oberbank poskytuje svým klientům půjčky na cokoliv.

Výše půjčky: Od 50000 až do 100000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná osobám s privátním účtem u Oberbank, který funguje minimálně tři měsíce a chodí na účet pravidelné platby. U žádosti doložíte kopii občanského průkazu, doklad o potvrzení příjmu od zaměstnavatele, popř. o pobírání mateřské, důchodu apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost je maximálně  5 let. Splácení probíhá pravidelnými měsíční paušálními splátkami.

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěrového případu činí 1% z výše úvěru, minimálně však 1000 CZK Vedení úvěrového účtu stojí 50 CZK měsíčně. Změna smluvních podmínek z podnětu klienta je 0,2 – 1% ze zůstatku úvěru, minimálně však 500 Kč.

Ručení: V závislosti na bonitě klienta mohou být požadováni ručitelé a spolužadatelé.

Roční úrok: Úroky se u jednotlivých žádostí liší. Úroková sazba závisí na bonitě žadatele, na zabezpečení úvěru a na zvolené částce splácení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat na pobočkách Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte po sjednání a podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám půjčky patří, že peníze můžete použít na cokoliv potřebujete. Úroková sazba není jednotná, ale je závislá na bonitě klienta.