Oberbank FlexiHypotéka

oberbankOberbank FlexiHypotéka je jednou z možností, jak financovat vaše libovolné zájmy a produkty. Například si můžete vyhlédnout novou chalupu, budete chtít zrekonstruovat dům či jeho některé části, přikoupíte si pozemek v okolí, zaplatíte zahraniční studium a pobytový zájezd. Dopřejete si delší dobu pobytu v lázních, nebo vás čeká rozvodové nebo dědické vyrovnání. Důvody k půjčce mohou být skutečně různé, důležité je, že půjčka vám pomůže a vy pak můžete jen zajišťovat splátky.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč do do 75 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat plnoleté osoby, které vlastní nemovitost potřebnou k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv  – jedná se o neúčelový úvěr, který se zajišťuje zástavou k nemovitosti.

Splatnost půjčky: 1 – 20 let, úvěr se splácí pravidelnými anuitními splátkami

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěrového případu individuálně, až 1,5% z částky. Poplatek za stornování avizované mimořádné splátky je 200 CZK. Vedení úvěrového účtu činí 150 CZK měsíčně. Změna smluvních podmínek z podnětu klienta je počítána ze zůstatku úvěru a činí 0,2 – 1%, v minimu 2 000 CZK. Čerpání hypotečního úvěru je zdarma. Vyhotovení elektronického výpisu listu vlastnictví z katastru nemovitostí stojí 1 000 CZK.

Ručení: zástavním právem k nemovitosti

Roční úrok: Úroky se odlišují – záleží na bonitě žadatele, na zabezpečení úvěru a na vybrané částce ke splácení. Úroková sazba je fixní na 1 rok až pět let nebo variabilní na bázi 3M PRIBOR.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku lze sjednat na některé z poboček Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po sjednání smlouvy. Čerpání úvěru je možné jednorázově nebo postupně – maximálně do šesti měsíců.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá použít na cokoliv a zajišťuje se zástavním právem k nemovitosti. K dispozici je poradce, který s vámi bleskově projde všechny náležitosti hypotečního úvěru. Individuální poradenství je zadarmo. Hypotéka zahrnuje komplexní servis – účet, pojištění a úvěr podle vašich požadavků. Půjčku můžete získat v CZK i v EUR.