Cresco – rychlá online půjčka

Půjčka se vám nezdá ideálním řešením, ale nemůžete dělat nic jiného? Ve společnosti nepanuje jednotný názor na půjčky, ale jisté je, že vám mohou v jistých situacích skutečně zachránit. Nebudete litovat půjčení peněz, pokud si dobře vyberete poskytovatele půjček a budete řádně dodržovat dohodnuté splácení. Podmínky nebankovních společností pro půjčky se odlišují, pokud potřebujete rychlé půjčky, můžete vyzkoušet CRESCO GROUP s.r.o.

rychlá online půjčka
blickpixel / Pixabay

Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O nebankovní půjčky od Cresco se mohou zajímat lidé s příjmem – zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci i důchodci. Půjčky v nižších částkách nepotřebují doložení příjmů. Případní klienti musí být ve věku 18 -65 let a musí jít o občany České republiky. Ještě musíte předložit občanský průkaz plus jeden další doklad o vaší totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ také potřebují údaje o firmě – konkrétně telefon, adresu, IČO, přesný název firmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splatnost je možný až do maximálně 84 měsíců. V případě zájmu si lze zajistit i odložení splátek – až čtyř měsíčních, kdy si podáte žádost o odklad. Jestliže budete dodržovat dohodnuté splácení, vrátí se vám polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Výše se odvíjí podle půjčené sumy a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává přímo na webových stránkách společnosti. Online vyřízení půjčky je velice jednoduché a především rychlé. Budete mít 30 dní na odstoupení od smlouvy, pokud se vám nebude něco pozdávat, anebo se již vaše finance vyřeší. V této době je odstoupení bez poplatku.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je obyčejně vyřízena do 24 hodin od podání žádosti. Během této doby dojde i k výplatě peněz. Peníze budou poslány na bankovní účet, anebo je lze vybrat na poště.

Zajímavý článek  Aerofin – Férová půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se zajišťuje rychle a jednoduše. Nebudete potřebovat ručitele, zástavu a ani sdělení účelu. 30 dní lze odstoupit od uzavřené smlouvy o půjčce.