Rychlá online půjčka

Máte dluhy a nevíte jak se z nich vymotat? Řešením může být půjčka, která vám zaplatí dosavadní dluhy a vy ji pak budete v rámci možností splácet. Pochopitelně o výši splátek rozhoduje společnost, která vám peníze půjčí, tudíž je dobré se nejprve informovat, jak velké budou pravidelné splátky a kdy musí být celá půjčka zcela splacena. Půjčku vždy berte jako přechodné řešení a ne pravidelný zvyk, díky kterému se z půjček nikdy nedostanete. Rychlé a snadné půjčky nabízí také firma Provident.

Výše půjčky: od 4.000 Kč do 80.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována osobám, které mají trvalý příjem. K podané žádosti se vyžaduje váš průkaz totožnosti a potvrzení o trvalém bydlišti. Dále si připravte doklad o pravidelném příjmu. Poskytovatel může vyžadovat i potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Před poskytnutím půjčky budete seznámeni s tím, kolik zaplatíte celkem peněz i s poplatky. Nebudete tedy čelit žádným pozdějším překvapením o sankcích a skrytých poplatcích.

Poplatky: bez vyžadování poplatku předem za posouzení vaší žádosti

Ručení: bez ručitele a bez jiného zajištění

Roční úrok: Úroková sazba se pohybuje na základě vybraného druhu půjčky. Její výše je závislá na poskytnuté výši a na době splatnosti. Pokud chcete znát celkovou částku pro zaplacení, můžete využít služby online kalkulačky na webových stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává buď telefonickým způsobem nebo online možností na internetových stránkách. Jedná se o velice jednoduchou záležitost a vyřízení je snadné a rychlé. Následně vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který přijde až k vám domů a vše s vámi projedná.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte na ruku a stane se tak do několika hodin od schválení půjčky. Ve většině případů platí, že peníze budete mít k dispozici v den vyřízení, ale vždy do maxima 48 hodin. Obchodní zástupci vás mohou navštívit i během víkendů. Peníze si lze nechat poslat na váš bankovní účet, ale výplata je v tomto případě delší – do třinácti dnů.

Zajímavý článek  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vhodná pro zájemce o rychlé a snadné peníze. Nečekejte žádné extra papírování, peníze získáte na ruku nebo na konto v bance.

Rychlá online půjčka
Frauke / Pixabay