AB půjčky – Půjčka Klasik

ab půjčkyKdyž se podíváte na stav svého účtu, sami můžete posoudit, jestli nenadálý výdaj utáhnete či nikoliv. Pokud začnete z různých důvodů uvažovat o půjčení peněz a nepůjde zrovna o půjčku od známých nebo příbuzných, prozkoumejte si všechna pro a proti u vybrané banky nebo nebankovní společnosti. Půjčky se mohou brát na cokoliv – klidně na zařízení bytu, na dovolenou, na nové auto nebo na pokrytí studia v zahraničí. Možnosti půjčky lze využít i u AB půjčky.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: Každý plnoletý občan, který nemusí mít ani příjem – u půjčky se nedokládají příjmy. Nepotřebujete ani ručitele, ale ručení bude zajištěno nemovitostí. Výše poskytnuté půjčky se odvíjí podle ceny nemovitosti. Půjčení není zatrhnuto ani osobám se záznamy v registrech dlužníků – nedívá se do nich.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv – půjčka se poskytuje jako bezúčelová. Je také možné sjednání účelové půjčky se zvýhodněným úrokem.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou vyžadováni ručitelé, ale nutností je ručení nemovitostí. Ručení je bráno za záruku pro dobu neschopnosti splácet. Nejde o zpětný leasing – nemovitost bude stále ve vašem vlastnictví.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si nejsnadněji požádáte na stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o. – zde naleznete formulář k vyplnění. O půjčku si rovněž lze požádat telefonickým způsobem nebo na osobní schůzce se zástupcem firmy.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky je ve většině případů prací na 5 pracovních dní. Poté se peníze poukazují převodem na bankovní účet, či je obdržíte v hotovosti.

Zajímavý článek  GE Money Bank - Expres půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez doložení příjmů a také bez poplatků předem. Nenahlíží se do registrů dlužníků, lze zajistit konzultace s úvěrovým specialistou a první splátka se dá odložit. Nekonají se žádné skryté poplatky.