Ferratum – SMS půjčka

Ferratum-jpg-1Kdo vám říkal, že musíte čekat až do výplaty bez peněz? Přece se občas stane, že člověku nevyjde připravený rozpočet, ale to neznamená, že jednou byste se nemohli trošku zadlužit. Ano, jen trochu, protože na co si brát velké sumy a platit hodně úroků, když jde o výjimečný případ? Zkuste se obrátit na banky nebo nebankovní společnosti, které vám půjčí menší částky rychle a zároveň se nebudou ptát na důvod půjčení. Jednou z nich je i Ferratum Group.

Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici různým osobám, protože se nemusí dokládat příjem. Podmínkou je věk od 20 do 75 let. Půjčit si tedy mohou lidé, kteří jsou momentálně bez příjmu, nebo je jejich příjem minimální. Jde o nezaměstnané, maminky s mateřským příspěvkem, důchodce se starobním nebo invalidním důchodem. U Ferratum musíte mít v době žádosti o půjčku vše vyrovnáno z předešlých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 7 až 45 dní. Splatnost je předem daná, ale v případě nutnosti ji můžete až 3x prodloužit. Následně získáte dalších 15 dní splatnosti – ovšem počítejte s poplatkem.

Poplatky: Půjčka je bez poplatku předem a rovněž bez skrytých poplatků. Žádost o prodloužení půjčky je zpoplatněna částkou 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Půjčka nemá stanovené přesné úročení. Budete ale znát poplatky, které zastupují úročení a zaplatíte je dohromady s půjčenou částkou. Přesná suma vám bude sdělena spol. Ferratum vzhledem k výši a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se vyřizuje zasláním SMS zprávy nebo pomocí online formuláře. O schválení/zamítnutí vás informují do max. 10 minut.

Zajímavý článek  Komerční banka – Perfektní půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je uskutečněno do deseti minut od odeslání žádosti. Jakmile dojde ke schválení, odesílají se peníze na účet do banky nebo poštovní poukázkou. Maximálně do druhého dne můžete mít peníze k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o rychle vyřízení půjček v nižších sumách. Pravidla jsou jasně daná a předem víte, kolik musíte vrátit peněz i s poplatky. Vyhnete se osobním schůzkám – stačí SMS nebo online vyřízení. Peníze získáte bez potvrzení příjmů a bez ručitele.