Ekvita – Rychlý nebankovní úvěr

0Hodila by se vám skutečná hromada peněz? Zajímají vás přímo mnohamiliónové částky, které byste rádi využili na koupě nemovitostí, rekreačního střediska, pozemků, bytů a mnoho jiného? V životě se najde jen několik málo příležitostí k zajímavým investicím. A právě nyní mohla situace nastat, ale nemůžete si dovolit další investování, protože momentálně nemáte dostatek volných finančních prostředků? Rychlé řešení nabízí v oblasti peněz půjčka. Nebankovní půjčka Ekvita se zaměřuje na půjčování vyšších částek, a to až do dvaceti miliónů.

Výše půjčky: úvěr je poskytován až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000

Kdo si může půjčit: O úvěr mohou žádat zájemci, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň jsou plnoletí, tedy je jim minimálně osmnáct let. Stejné podmínky k poskytnutí jsou nabízeny fyzickým osobám i živnostníkům. Při posuzování půjčky se kontrolují registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná v rozmezí na 1 rok až na pět let. Úvěr je možné kdykoliv zaplatit celý – bez sankčních poplatků.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení úvěru.

Ručení: bez ručitelů, úvěr je zajišťován zástavou na nemovitost nebo nemovitosti

Roční úrok: Roční úrokové sazby se pohybují už od 15% p.a. Během trvání úvěru se sazba za úroky nemění.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky se nacházejí v Kladně a v Ostravě, kde si snadno sjednáte osobní schůzku. Také se dá úvěr vyřídit online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Úvěr se schvaluje maximálně do sedmi dní. Po podpisu smlouvy se vyplácí peníze domluveným způsobem.

Výhody půjčky od společnosti: Poskytnutý úvěr není vázán na ručitele – zajišťuje se nemovitostmi. Půjčku můžete mít sjednanou až na mnoho miliónů. Úroková sazba se během trvání úvěru nemění. Rychlý nebankovní úvěr můžete kdykoliv splatit předčasně – bez sankcí.