NetCredit – Půjčka před výplatou

netcreditNepochodili jste v bance se svou žádostí o půjčku? Ještě máte na výběr z mnoha nebankovních společností, které netrvají na tak přísném splnění podmínek. Menší půjčky například v době do výplaty získáte třeba od společnosti NetCredit. Půjčky se poskytují až do výše dvanácti tisíc korun. Půjčky od Net Credit se navíc vyřizují velice rychle a snadno.  Nemusíte se obávat žádného protahování. Díky půjčce můžete tedy ihned vyřešit vaše finanční nesnáze.

Výše půjčky: až 12.000 Kč, u první žádosti platí omezení pro poskytnutou částku na maximálně  4.500 Kč.

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka se poskytuje občanům české národnosti, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky. K dalším požadavkům se řadí věk od dvaceti do 65 let. Nejsou tolerovány žádné nedoplatky u jiných společností. Při posuzování dojde  ke kontrole záznamů v registrech dlužníků. Rovněž nečekejte schválení půjčky, jestliže bude na vás nařízena exekuce, nebo jestli budete žadatelem o oddlužení. Mezi požadavky k půjčce patří stálý příjem, účet v bance na území ČR a připojení do mobilní sítě.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Online půjčka má splatnost od jednoho do 30 dnů. Zvolená lhůta se dá  prodloužit, ale počítejte se zpoplatněním. Splacení nebo prodloužení půjčky je nutné zajistit ještě před uplynutím lhůty.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení a vyřízení. Poplatky se účtují za prodloužení splácení půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiných zajištění

Roční úrok: Úročení zastupují předem dané poplatky, které zaplatíte společně se splátkou najednou v dohodnutém termínu.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky se dá uskutečnit online způsobem. Za prvé se zaregistrujete na webových stránkách společnosti. Za druhé vyplníte online žádost a následně dojde k posouzení. Půjčka se vyplácí ihned po schválení. Od druhé půjčky lze využívat vyřízení pomocí SMS zprávy s obdrženým heslem.

Zajímavý článek  Vodafone - Vodafone půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze převádějí na účet v bance do přibližně patnácti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velice rychle. Vše je snadné a rychlé, navíc pohodlně zařídíte vše z domova – stačí mít internetové připojení. Peníze budete mít do několika minut na vašem účtu v bance.