Nebankovní dům – Rychlá půjčka

ID-10021541Řešením nedostatků peněz může být zajímavá půjčka. Není nutné si půjčovat statisíce, když se nechcete moc zadlužovat a postačí vám jenom několik tisícovek – třeba do výplaty nebo na pokrytí nečekaného vydání. Půjčky se vyřizují rychle u některých bank, ale hlavně u nebankovních společností. potřebujete půjčku s nižšími částkami? Zkuste Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – novým klientům se půjčují jenom částky v rozmezí od 500 Kč do 2000 Kč. V případě opakovaného půjčování lze zvolit už vyšší částky v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat občané České republiky s vlastním platným občanským průkazem. Dalším požadavkem k poskytnutí půjčky je věk od dvaceti do 68 let. K vyřízení musíte vlastnit fungující mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka se uzavírá bez ručitelských závazků a také bez nutnosti zástavy majetku.

Výše úroku: Stanovují se konkrétní poplatky (nahrazují úročení), které je nutné zaplatit společně s vypůjčenou sumou do sjednaného termínu splatnosti. Např. si půjčíte 1000 Kč a do 15 dní se musí vrátit 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a budete vracet 2400 Kč do patnácti dní atd.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje snadno online. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách společnosti.  Zde si požádáte o půjčku v konkrétní výši. Ihned po schválení se peníze převádějí na vaše konto v bance. Druhou možností podání žádosti je osobní schůzka. Můžete si vzít potřebné doklady a zajít do kanceláře společnosti – tady vyplníte žádost osobně. Pošle se do centrály ke schválení a po cca pěti minutách bude rozhodnuto. V případě vyhovující žádosti dojde k podpisu smlouvy, k předání peněz v hotovosti nebo k poslání na váš bankovní účet.

Zajímavý článek  Půjčka Zaplo a její charakteristika

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v hotovosti v kanceláři. Do přibližně dvou hodin díky převodu na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádání o půjčku se nekontrolují registry dlužníků u bank a nebankovních společností. Posuzování půjčky nepotřebuje ručitele, zástavu majetku. Půjčku získáte bez dokládání potvrzení o vašem příjmu. Půjčka je vyřízena rychle.