Mutuo – SMS půjčka Mutuo

Požadujete rychlé vyřízení půjčky a rádi byste se vyhnuli nadměrnému a zbytečnému papírování?

Ano, i to je dnes možné. Půjčky v různých výších se dají získat i s minimálními požadavky na zájemce. Půjčení peněz patří k velkým trendům současnosti, ale mnozí lidé si zbytečně dopřávají nevyhovující půjčky, které jim zbytečně způsobí další problémy. Pokud máte zájem o půjčku do výplaty, zkuste rychlou SMS půjčku Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Jestliže půjde o první půjčku od Mutuo, lze si poprvé půjčit maximálně 1000 Kč. Po bezproblémovém splacení půjčky si můžete příště půjčit 2.000 Kč. Maximální suma pro půjčení se po každém navrácení zvyšuje, až do maxima 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Určeno fyzickým osobám s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: První půjčka musí být splacena max. do 15 dní. Druhá a každá další půjčka má určenou splatnost 22 dní. Možná je i žádost o prodloužení splatnosti. Doba odkladu se povoluje na další dva týdny, kdy se musí platit poplatek za každý započatý týden. Od druhé poskytnuté půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Poplatky: Půjčka je bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Místo úroku vám budou sděleny dané poplatky – platíte 250 Kč za každých vypůjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky se vyřizuje různými způsoby – telefonicky nebo pomocí SMS zpráv. Sjednání půjčky uskutečníte odkudkoliv z ČR. K dispozici je také online žádost k vyplnění.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje rychle, ihned po schválení se posílají peníze. U úplně první půjčky počítejte se získáním peněz poštovní poukázkou. Od druhé půjčky se peníze dají převádět rovnou na bankovní účet.

Zajímavý článek  SMS půjčka znamená rychlou výplatu peněz

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Mutuo je výhodná díky rychlosti a jasně daným podmínkám. Nevyžaduje se žádný poplatek předem za vyřízení ani záloha. O splatnosti jste informováni. Splácení probíhá převodem nebo vkladem na účet. Je možné si zajistit prodloužení splatnosti.

Mutuo - SMS půjčka Mutuo
geralt / Pixabay