Japonská půjčka je nejrychlejší ze všech půjček

Chystáte si půjčit nějakou částku pro překlenutí nepříznivého finančního období? Japonská půjčka získává na popularitě, protože je v současnosti nejrychleji poskytovanou půjčkou.

Japonská půjčka online

Požádejte si o půjčku pohodlně online ze svého domova a brzy vám bude známo, jestli půjčku dostanete nebo naopak. Nejprve se vyplní online žádost a do jedné minuty už budete znát výsledek. Berete si půjčku úplně poprvé? Potom můžete využít výhodné nabídky a mít ji na čtrnáct dní zdarma. Jednoduše, když se vám nebude líbit sjednaná smlouva, peníze vrátíte do dvou týdnů a v této lhůtě nebudete platit žádné úroky.

Marie N., Ostrava: Japonskou půjčku jsem objevila náhodou a skoro ihned ji vyzkoušela. Byla to skutečně skvělá spolupráce a půjdu do toho znovu!

Japonská půjčka a splácení

Japonská půjčka se dá splácet standardním způsobem pomocí převodu na bankovní účet poskytovatele. Pokud chcete, aby se převody uskutečnily okamžitě, vyberte si splácení na účet od stejné banky, aby došlo k převodu v rámci banky – tedy k okamžitému převodu. Splácení je možné na účty, které má vedeny Česká spořitelna, a.s., Československá obchodní banka, a.s, GE Money Bank, a.s., Komerční banka, a.s, Raiffeisenbank a.s. a UniCredit Bank Czech Republic, a.s. U plateb uvádějte číslo účtu, kód banky a variabilní symbol, kterým bude vaše rodné číslo. Půjčku je možné splácet až do šesti měsíců.

Klientská sekce pro žadatele o půjčku

Pro vyvarování se chyb a komplikací se doporučuje zadávat platby pomocí sekce pro klienty, kam se rovnou přihlásíte. Zde si můžete také ověřovat aktuální stav své půjčky. Tady se nabízí i možnosti úplného splacení půjčky nebo odložení termínu splatnosti. V případě dotazů je k dispozici bezplatná infolinka nebo online poradna.

Zajímavý článek  JKL půjčka je to pro vás

 

Japonská půjčka
blickpixel / Pixabay