Sberbank – Kontokorentní úvěr

Chtěli byste získat mimořádnou nebo stálou finanční rezervu? Máte nějaký recept na vypořádání se s nedostatkem peněz, či potřebujete hledat pomoc? Banky a nebankovní společnosti jsou připraveny vám vyjít vstříc a dá se říct, že každý si najde pomoc v nouzi, co se týče otázek peněz. Pochopitelně i zde jsou potřeba nějaké záruky návratnosti. Když nebudete chtít splácet půjčku, bude vše předáno exekutorům k vymáhání. Máte veden u Sberbank běžný účet? Můžete si požádat o kontokorentní úvěr a budete mít extra peníze vždy k dispozici.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kontokorentní úvěr si může zažádat každý klient Sberbank, který má zřízený běžný bankovní účet u Sberbank.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neudávají se žádné důvody pro poskytnutí půjčky a využití. Používání peněz není nijak omezeno.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá průběžně pomocí bezhotovostních plateb nebo vkladem hotovosti na sjednaný běžný účet.

Poplatky: Platí se měsíční poplatek za vedení kontokorentního účtu. Dále se platí poplatek za vedení běžného účtu. Pokud si obstaráte uzavření některé z balíčkových smluv od Sberbank, bude v ní zahrnut také poplatek za vedení kontokorentu.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se platí jenom z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Kontokorent lze zajistit uzavřením smlouvy na pobočkách Sberbank CZ. Není problém se o všem informovat na infolince 800 133 444. Můžete také použít kontaktní formuláře na bankovních webových stránkách.

Rychlost poskytnutí peněz: Poté, co dojde ke sjednání kontokorentu, budete mít peníze ihned k dispozici. Finance budou vždy součástí běžného účtu a dají se libovolně používat. Peníze z kontokorentu vyberete – výběrem v hotovosti, platebním příkazem, anebo platební kartou.

Zajímavý článek  Acema Credit – Rychlá půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Extra finance budete mít díky kontokorentu neustále k dispozici na bankovním účtu. Zaplatíte úroky jen z vyčerpané částky. Jde o skvělou finanční rezervu na neomezenou dobu. Výhodou je i zajímavá úroková sazba a pochopitelně využití peněz kdykoliv a na cokoliv.

Sberbank - Kontokorentní úvěr
geralt / Pixabay