Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Zuno bank – Půjčka od 10 000 KčzunoPotřebujete několik desítek nebo stovek tisíc? Potřebujete je, ale marně si lámete hlavu, kde je vzít a nekrást? Vyzkoušet můžete různé bezúčelové půjčky, které s skutečně vezmete na cokoliv potřebujete. Možná se děsíte splátek a úroků, ale dnes máte mnoho možností, jak si vše zjistit přímo online, kde jsou příslušné kalkulačky. Online si můžete vypočítat splátku i od Zuno bank.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku je podmíněna účtem u ZUNO. O půjčku může zažádat osoba s věkem alespoň 18 let. Žadatel musí být zaměstnanec, OSVČ či  důchodce. Rovněž se vyžaduje nemít negativní záznamy v databázích Credit Bureau a SOLUS.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv chcete – jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá po dobu šesti až 72 měsíců.

Poplatky: Bez poplatků předem za sjednání, za vyřízení a za vedení účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: Zuno půjčku si jednoduše zařídíte pomocí online bankingu. Zde vyplníte formulář, nahrajete potřebné dokumenty, podepíšete žádost s pomocí SMS a pak jen čekáte na schválení. Kdo ještě není klientem Zuno, musí si nejprve založit účet.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze na účtu budete mít za pá dnů. Běžně se jedná o maximum pěti dní, ale někomu se poštěstí získat peníze už do několika hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Zuno půjčka se zalíbí každému, kdo hledá nízké úroky a volnost při splácení – sami si zvolíte výši splátky a dobu splácení. Vypůjčené peníze můžete použít na cokoliv, nikdo se nebude ptát na účel. Půjčka se poskytuje bez poplatku za posouzení a vyřízení půjčky, nic neplatíte také za vedení účtu k půjčce.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]