Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Zuno bank – Půjčka pluszunoBojíte se, že v příštích měsících budete trpět nedostatkem peněz, protože váš čeká nějaké extra placení? Musíte zajistit koupi nových pomocníků do domácnosti, protože jako na potvoru jich hned několik dosloužilo? Rádi byste se pustili do modernizace bydlení, nebo zařídili pěkný dětský pokojíček pro vaše miminko? Půjčit si můžete skutečně na cokoliv, tyto druhy půjček získáte i od Zuno bank.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka Plus Zuno je určena občanům s trvalým pobytem v České republice. Zaměstnanci musí mít aspoň 18 let, OSVČ minimálně 21 let. Omezena je i horní věková hranice – 70 let. Při žádosti o půjčku musíte mít sjednaný účet u ZUNO. Ke kladnému vyřízení je nutné doložit čistý měsíční příjem v minimu 7 500 Kč. Žadatelé nesmí mít u ZUNO žádné dluhy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 6 až 72 měsíců

Poplatky: bez poplatku za vyřízení, za měsíční poplatek 99 Kč získáte různé výhody – možnost předčasného splacení půjčky zdarma, změna smluvních podmínek zdarma, posílání SMS s připomenutím splátky zdarma, pojištění splácení apod.

Ručení: bez ručitelů a zajištění

Roční úrok: od 6,9 % ročně

RPSN:

Možnost sjednání půjčky: Není nutná osobní schůzka v bance. Půjčku si zařídíte online, kde vyplníte žádost, nahrajete potřebné dokumenty a následně žádost podepíšete díky SMS.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze lze získat za několik hodin i za několik dní – maximálně do pěti dní.

Výhody půjčky od společnosti: Získáte nízký úrok na půjčku, nebudete platit nic za poskytnutí půjčky ani za vedení půjčkového účtu. Úrok je stálý po celou dobu trvání půjčky. Půjčku lze využít na cokoliv a můžete si zařídit pro jistotu pojištění splácení. Sami si určíte datum splátky. Můžete si vybrat jeden měsíc v roce, kdy nebudete muset zaplatit splátku.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]