Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Vodafone – Vodafone půjčkavodafoneMáte chuť se přesměrovat ze spoření na půjčky a dopřát si ihned to, o čem už dlouho přemýšlíte? Pokud se rozhodnete nejprve mít a posléze splácet, není problém si najít vhodného poskytovatele půjček, který je schopný vám ve velmi krátkém termínu zajistit potřebný obnos peněz za jistých podmínek. Půjčky poskytuje i společnost Vodafone. Co nabízí Vodafone půjčka konkrétně?

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 500 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku může požádat každá plnoletá osoba – fyzická osoba s věkem od osmnácti let. K žádosti dodáte občanský průkaz a také potřebujete minimální měsíční příjem ve výši 12 000 Kč.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nejedná se o účelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splácení je od šesti do 72 měsíců. Sami si můžete vybrat dobu splácení a splátku. V případě, že budete chtít půjčku předčasně splatit celou či částečně, je to možné. Splátky se provedou z běžného účtu u Raiffeisenbank automaticky. Z běžného účtu u jiné banky je nutné si splácení zajistit trvalým nebo jednorázovým převodem. Splátky probíhají měsíčně.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Bez ručitelů a bez zajištění až do výše 350 000 Kč. V případě, že budete mít ručitele (fyzickou nebo právnickou osobu), bude vám nabídnuta výhodnější sazba úroků.

Roční úrok: výhodný úrok dle sazebníku

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte osobně na vybraných pobočkách Vodafonu s bankou od Raiffeisenbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena velice rychle – stačí pět minut a budete vědět, zda došlo ke schválení nebo zamítnutí. Po schválení se peníze ihned odesílají na váš účet. 

Výhody půjčky od společnosti: Počítat můžete s rychlým vyřízením na přepážce. Peníze vám budou odeslány okamžitě po schválení. Půjčka je neúčelová, využijete ji na co potřebujete. Stačí jedná návštěva a půjčka je vyřízena. Váš příjem musí činit aspoň 12 000 Kč měsíčně. Sami si určíte výši splátky a dobu splácení. Maximální výše půjčky bude vypočítána každému na míru. Úročení je výhodné.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]