Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Vodafone – Kreditní kartavodafoneČas nákupů vám může znepříjemnit nedostatek peněz. Většinou si člověk odepře, ale co když náhodou mají přesně tu halenku nebo kalhoty, které si přejete a za poloviční cenu, než je obvyklé? To pak může zamrzet. Pokud chcete mít v záloze nějakou tu finanční rezervu na nečekané výdaje, může vám pomoct i kreditní karta. Nabízí ji i společnost Vodafone.

 

Výše půjčky: Dle individuálního posouzení

Kdo si může půjčit: O kartu si mohou požádat plnoletí občasné s pravidelným příjmem, kteří nesmí dlužit nic za žádné platby.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Kreditní karta MasterCard Standard mezinárodní platební karta s magnetickým proužkem a čipem má platnost tři roky.

Poplatky: Poplatek za vedení kreditní karty činí 45 Kč měsíčně. Pokud utratíte minimálně 5000 Kč za měsíc, poplatek vám bude vrácen. Zpoplatněny jsou výběry hotovosti z bankomatů. Za výběr hotovosti z bankomatu RBCZ zaplatíte 50 Kč, u jiné banky 79 Kč. Hlavní karta se vydává zdarma.

Ručení: bez ručitele a bez zástavyRoční úrok: Bezúročné období je možné až na 60 dní.

Možnost sjednání půjčky: Zažádat lze podáním žádosti o vydání kreditní karty. Stačí vyplnit formulář na pobočkách.

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Kreditní karta Vodafone vám umožní nepřetržitý přístup k financím. Kromě toho získáte víkendová volání zdarma či dárek. Volání zdarma je podmíněno nákupy kreditní kartou aspoň za 2000 Kč. K dispozici je bezúročné období šedesáti dnů. Díky této kartě dokonce vysadíte strom. Ve Vodafone bankovním balíčku Plus získáte jeden z dárků – balíček Kamarádi na dva roky zdarma, slevu 2 000 Kč na libovolný telefon nebo 180 minut volání navíc do sítě Vodafone na dobu šesti měsíců.

 

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]