Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

SMS půjčka znamená rychlou výplatu penězMusíte čekat až do výplaty bez peněz? Nebo chcete něco kloudného vymyslet? Potom vám jistě přijde na mysl půjčka – rychlá, snadná a takřka bez námahy. SMS půjčka od Ferratum je už hodně známým pojmem a dokonce zárukou, že zde vám skutečně půjčí bez skrytých poplatků a nekalých praktik.

SMS půjčka od Ferratum až do 10000 Kč

Částky, které lze získat v rámci půjčky činí sumy od 500 Kč až do 10000 Kč. Půjčka je dostupná osobám ve věku od 20 do 75 let. Nemusí se dokládat příjem, tudíž si mohou půjčit osoby s nízkými příjmy, s nahodilými výdělky, lidé momentálně bez příjmu, nezaměstnaní, maminky s mateřským příspěvkem, důchodci se starobním nebo invalidním důchodem atd. U Ferratum musíte mít v době žádosti o půjčku vyrovnáno vše z předešlých půjček.Petra K., České Budějovice: Od Ferratum jsem si již půjčovala několikrát, vyřízení mi naprosto vyhovovalo.

Půjčka s libovolným použitím

SMS půjčka od Ferratum se poskytuje jako neúčelová a penězi můžete zaplatit cokoliv chcete.

Splatnost půjčky je předem daná a činí 7 až 45 dní

V případě, že se vám zdá doba splatnosti příliš krátká, můžete ji až 3x prodloužit. Prodloužení vám přinese dalších 15 dní splatnosti. Tato služba je však pro klienty zpoplatněna a budete muset vytáhnout nějakou stovku navíc.

SMS půjčka bez poplatku předem

SMS půjčka se poskytuje bez poplatku předem za přijetí a posouzení žádosti. Žádost o prodloužení půjčky je zpoplatněna částkou 15 % z půjčené částky. Pro půjčku nemusíte shánět žádné ručitele a ani není potřeba zajistit půjčku zástavou na movitý nebo nemovitý majetek.

Žádost o půjčku podáte prostřednictvím zaslání SMS zprávy nebo online formulářem. O schválení nebo zamítnutí dostanete informace do deseti minut. Půjčka je velice rychlá, protože nemusíte nikam chodit osobně a vyhnete se složitému papírování a shánění nejrůznějších potvrzení.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]