Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Sberbank – Kontokorentní úvěrChtěli byste získat mimořádnou nebo stálou finanční rezervu? Máte nějaký recept na vypořádání se s nedostatkem peněz, či potřebujete hledat pomoc? Banky a nebankovní společnosti jsou připraveny vám vyjít vstříc a dá se říct, že každý si najde pomoc v nouzi, co se týče otázek peněz. Pochopitelně i zde jsou potřeba nějaké záruky návratnosti. Když nebudete chtít splácet půjčku, bude vše předáno exekutorům k vymáhání. Máte veden u Sberbank běžný účet? Můžete si požádat o kontokorentní úvěr a budete mít extra peníze vždy k dispozici.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 KčKdo si může půjčit: O kontokorentní úvěr si může zažádat každý klient Sberbank, který má zřízený běžný bankovní účet u Sberbank.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neudávají se žádné důvody pro poskytnutí půjčky a využití. Používání peněz není nijak omezeno.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá průběžně pomocí bezhotovostních plateb nebo vkladem hotovosti na sjednaný běžný účet.

Poplatky: Platí se měsíční poplatek za vedení kontokorentního účtu. Dále se platí poplatek za vedení běžného účtu. Pokud si obstaráte uzavření některé z balíčkových smluv od Sberbank, bude v ní zahrnut také poplatek za vedení kontokorentu.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se platí jenom z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Kontokorent lze zajistit uzavřením smlouvy na pobočkách Sberbank CZ. Není problém se o všem informovat na infolince 800 133 444. Můžete také použít kontaktní formuláře na bankovních webových stránkách.

Rychlost poskytnutí peněz: Poté, co dojde ke sjednání kontokorentu, budete mít peníze ihned k dispozici. Finance budou vždy součástí běžného účtu a dají se libovolně používat. Peníze z kontokorentu vyberete – výběrem v hotovosti, platebním příkazem, anebo platební kartou.

Výhody půjčky od společnosti: Extra finance budete mít díky kontokorentu neustále k dispozici na bankovním účtu. Zaplatíte úroky jen z vyčerpané částky. Jde o skvělou finanční rezervu na neomezenou dobu. Výhodou je i zajímavá úroková sazba a pochopitelně využití peněz kdykoliv a na cokoliv.

Sberbank - Kontokorentní úvěr

geralt / Pixabay

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]